Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boze supporters bestormen hoofdingang stadion PSV in Eindhoven

Boze supporters bestormen hoofdingang stadion PSV in Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Zo'n 50 boze voetbalsupporters hebben zondagavond geprobeerd de hoofdingang van het stadion van PSV binnen te dringen. Ze moesten worden tegengehouden door de beveiliging en de ME, die een charge uitvoerde. Dat laat de politie weten. De fans gooiden met straatmeubilair. Er zijn vijf mensen aangehouden.

De fans balen ervan dat de club zondag in de slotfase twee punten verspeelde tegen FC Twente, dat in de 87e minuut de 1-1 maakte. Op videobeelden is te zien en horen hoe de voetbalsupporters zich een weg proberen te banen het Philips-stadion in. Later schreeuwen ze massaal: 'John de Jong, oprotten'. De Jong is de technisch manager van de club.

Eerder op de avond had een deel van de fanatieke aanhang van de Eindhovense club ook al van zich laten horen. Er werd tijdens de wedstrijd vuurwerk afgestoken en spandoeken getoond, met daarop ook de wens dat De Jong zijn biezen pakt. De supporters houden hem er grotendeels verantwoordelijk voor dat PSV dit seizoen zo slecht presteert.

Inmiddels is het weer rustig bij het stadion.

Meer uit Voetbal

Telstar neemt afstand van Volendam door zege op Heracles

VELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.

17 minuten geleden
Feyenoord zeker van tweede plaats en Champions League-voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zeker van de tweede plaats in de Eredivisie, wat betekent dat de club komend seizoen aan mag treden in de competitiefase van de Champions League. De Rotterdammers speelden in De Kuip met 1-1 gelijk tegen AZ. Door een nederlaag van NEC in Groningen is de ploeg van trainer Robin van Persie zeker van plek 2.

18 minuten geleden
NEC verliest bij FC Groningen in strijd om Europese tickets

GRONINGEN (ANP) - NEC heeft in de strijd om de plekken die recht geven op Europees voetbal met 2-1 verloren bij FC Groningen. Door de uitnederlaag zakt de ploeg uit Nijmegen naar de vierde plaats. Met nog een speelronde te gaan heeft NEC 56 punten, 2 minder dan FC Twente, 1 meer dan Ajax. De vierde plek geeft aan het eind van het seizoen recht op de voorrondes van de Europa League.

19 minuten geleden
Fortuna wint in eigen huis van PEC Zwolle

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen huis met 3-2 gewonnen van PEC Zwolle. Voor de ploeg uit Sittard is het de eerste thuiszege sinds 20 februari. Door de overwinning staat Fortuna nu elfde in de Eredivisie.

20 minuten geleden
FC Twente stijgt naar derde plek na ruime zege op Sparta

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.

21 minuten geleden
Perisic leidt PSV met twee doelpunten langs Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - PSV heeft in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De landskampioen uit Eindhoven won op bezoek in Deventer met 4-1.

25 minuten geleden
Ajax verliest van FC Utrecht en zakt naar vijfde plaats

AMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.

40 minuten geleden