Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boze Engelse fans bekogelen bondscoach Southgate met bekers

Boze Engelse fans bekogelen bondscoach Southgate met bekers

KEULEN (ANP) - Ontevreden supporters van Engeland hebben bondscoach Gareth Southgate met plastic bekers bekogeld na het duel met Slovenië (0-0) in Keulen op het EK. De fans lieten zo hun onvrede blijken over het matige spel van hun ploeg, die met 5 punten wel poule C van het EK heeft gewonnen.

"Ik snap de kritiek op ons spel en wil er ook niet voor weglopen", reageerde Southgate dinsdagavond op de persconferentie vlak na de wedstrijd. "Ik merk dat de focus op mij ligt en dat is volgens mij beter dan dat het team het mikpunt van alle kritiek is. Maar ik moet zo wel in een rare omgeving werken. Geen ploeg die naar de achtste finale gaat, krijgt deze behandeling."

De kans is groot dat Engeland zondag de tegenstander van het Nederlands elftal is in de achtste finales. In dat geval ontmoeten beide ploegen elkaar vanaf 18.00 uur in Gelsenkirchen. Engeland en Oranje krijgen woensdagavond na de laatste duels in groep F definitief duidelijkheid over hun opponent in de strijd om een plek in de kwartfinale.

Zo bestaat er ook nog een kans dat de winnaar van poule E, bestaande uit Roemenië, België, Slowakije en Oekraïne, komende dinsdag in München tegenover Oranje in de achtste finales staat. Dat kan alleen als Tsjechië of Georgië zich alsnog voor de achtste finales plaatst. Tsjechië moet daarvoor winnen van Turkije en Georgië kan uitschakeling nog ontlopen door het al geplaatste Portugal te verslaan.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

12 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

12 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

12 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

16 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

19 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

19 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

19 uur geleden