Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Boze aanvoerder De Jong mist volwassenheid bij PSV

Boze aanvoerder De Jong mist volwassenheid bij PSV

UTRECHT (ANP) - Luuk de Jong was niet te spreken over de manier waarop PSV zondag punten verspeelde bij FC Utrecht (2-2). De aanvoerder ergerde zich aan de manier waarop zijn elftal een voorsprong alweer snel uit handen gaf.

De Jong zette PSV in de 57e minuut op voorsprong in stadion Galgenwaard (1-2). FC Utrecht kwam via Sander van de Streek snel langszij. "We waren niet volwassen genoeg om de boel dicht te gooien en uit te spelen", zei De Jong tegen ESPN. "De eerste lange bal naar voren van hun was direct weer raak. Het heeft ook te maken met het afwegen van risico's. Daarin moeten we de goede keuzes maken en dat doen we niet altijd. Als we dat soort dingen blijven doen, wordt het heel moeilijk."

PSV zag door het puntenverlies de achterstand op koploper Feyenoord oplopen tot 6 punten. "We verspelen te veel punten. We staan niet op de plek waar we willen staan", zei De Jong, die de titelstrijd nog niet opgeeft. "Natuurlijk is de kans nog niet weg, maar we moeten wel stappen gaan maken. Ook als we in de slotfase één van onze kansen hadden benut, was ik nog steeds boos geweest op die mindere momenten van ons. Ik wil gewoon prijzen winnen, dus dan doet elk puntenverlies pijn. We moeten nu zelf doorgaan en wedstrijden winnen en hopen dat de rest punten laat liggen."

Meer uit Voetbal

Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

6 minuten geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

32 minuten geleden
Paris Saint-Germain laat net als Bayern München punten liggen

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.

1 uur geleden
Atlético verslaat Valencia met op alle plekken gewijzigd elftal

VALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.

1 uur geleden
NAC na late nederlaag in Utrecht weer stap dichter bij degradatie

UTRECHT (ANP) - NAC Breda kan degradatie uit de Eredivisie nauwelijks nog voorkomen. De Brabanders hielden met een man minder lange tijd stand bij FC Utrecht, maar gingen in de slotfase alsnog onderuit: 2-0.

2 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond maakt speeldata Afrika Cup 2027 bekend

CAIRO (ANP/AFP/BELGA) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de speeldata van de Afrika Cup van 2027 bekendgemaakt. De 36e editie van het toernooi vindt plaats tussen 19 juni en 17 juli. Kenia, Tanzania en Oeganda werden in september 2023 al als gastlanden aangewezen. Het is nog niet duidelijk welk land de openingswedstrijd en de finale organiseert.

2 uur geleden
Tottenham Hotspur ziet concurrent West Ham United ruim verliezen

BRENTFORD (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie uit de Premier League concurrent West Ham United zien verliezen. Brentford was in eigen stadion met 3-0 te sterk voor de Londenaren, waar de Nederlander Crysencio Summerville een basisplaats had.

2 uur geleden