
Bournemouth lijkt verloren voor Premier League
BOURNEMOUTH (ANP) - Bournemouth lijkt verloren voor de Premier League. De club verloor ook de thuiswedstrijd tegen Southampton (0-2).
Danny Ings bracht Southampton met zijn 21e competitietreffer op voorsprong. Hij miste ook een strafschop. Che Adams besliste het duel in de zesde minuut van blessuretijd. Even voor die 0-2 werd de gelijkmaker van Sam Surridge afgekeurd. De videoscheidsrechter zag dat zijn ploeggenoot Callum Wilson buitenspel stond.
De geblesseerde Nathan Aké ontbrak bij Bournemouth. Zijn Nederlandse ploeggenoot Arnaut Danjuma Groeneveld bleef de hele wedstrijd op de bank.
Zware duels
Bournemouth houdt een achterstand drie punten op de 'veilige' nummer 17 Watford. Bournemouth besluit het seizoen komende zondag met een uitwedstrijd tegen Everton.
Watford heeft nog zware duels met Manchester City en Arsenal op het programma staan.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zijn eerste zomeraankoop binnen. De club uit Enschede heeft Thomas van den Belt voor vier seizoenen vastgelegd. De 23-jarige middenvelder komt over van Feyenoord, waar hij niet doorbrak. Afgelopen seizoen speelde Van den Belt op huurbasis voor het Spaanse SD Castellón.
5 uur geledenPRESOV (ANP) - Jong Oranje heeft de tweede wedstrijd op het Europees kampioenschap voetbal in Slowakije verloren van Denemarken. Na het gelijkspel tegen Finland ging de ploeg van bondscoach Michael Reiziger tegen de Deense leeftijdsgenoten met 2-1 onderuit.
15 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Bayern München is het WK voor clubteams overtuigend begonnen. De Duitse landskampioen van coach Vincent Kompany won met 10-0 van FC Auckland City FC.
18 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.
23 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.
1 dag geleden