Bournemouth hoopt op Aké in 'belangrijkste' wedstrijd
BOURNEMOUTH (ANP) - Trainer Eddie Howe van de Engelse voetbalclub Bournemouth hoopt dat hij zondag in de slotwedstrijd van het seizoen tegen Everton kan beschikken over Nathan Aké. De Nederlandse verdediger, international van Oranje, miste de laatste twee duels vanwege een liesblessure. "Nathan is een heel belangrijk onderdeel van ons team, maar we zullen tot het laatste moment moeten wachten om te weten of hij kan meedoen", zei Howe.
Bournemouth heeft nog een kleine kans om te ontsnappen aan degradatie uit de Premier League en moet daarvoor in ieder geval zelf winnen bij Everton. "Dit wordt de belangrijkste wedstrijd uit onze loopbaan", zei de 42-jarige Howe, die al sinds 2012 als manager bij Bournemouth werkt. "We hebben alleen controle op wat we zelf doen. We gaan er alles aan doen om te winnen en laten we dan hopen dat de andere resultaten onze kant op vallen."
Bournemouth heeft drie punten minder dan Watford en Aston Villa. Watford sluit de competitie af tegen Arsenal, Aston Villa speelt bij West Ham United. Twee van de drie clubs degraderen samen met Norwich City naar de Championship.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
9 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
15 uur geleden