Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bournemouth hoopt op Aké in 'belangrijkste' wedstrijd

Bournemouth hoopt op Aké in 'belangrijkste' wedstrijd

BOURNEMOUTH (ANP) - Trainer Eddie Howe van de Engelse voetbalclub Bournemouth hoopt dat hij zondag in de slotwedstrijd van het seizoen tegen Everton kan beschikken over Nathan Aké. De Nederlandse verdediger, international van Oranje, miste de laatste twee duels vanwege een liesblessure. "Nathan is een heel belangrijk onderdeel van ons team, maar we zullen tot het laatste moment moeten wachten om te weten of hij kan meedoen", zei Howe.

Bournemouth heeft nog een kleine kans om te ontsnappen aan degradatie uit de Premier League en moet daarvoor in ieder geval zelf winnen bij Everton. "Dit wordt de belangrijkste wedstrijd uit onze loopbaan", zei de 42-jarige Howe, die al sinds 2012 als manager bij Bournemouth werkt. "We hebben alleen controle op wat we zelf doen. We gaan er alles aan doen om te winnen en laten we dan hopen dat de andere resultaten onze kant op vallen."

Bournemouth heeft drie punten minder dan Watford en Aston Villa. Watford sluit de competitie af tegen Arsenal, Aston Villa speelt bij West Ham United. Twee van de drie clubs degraderen samen met Norwich City naar de Championship.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

2 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

3 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

3 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

6 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

6 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

12 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

15 uur geleden