Botteghin terug in de basis bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Eric Botteghin keert voor de thuiswedstrijd tegen FC Twente terug in de basis bij Feyenoord. De Braziliaanse verdediger ontbrak vorige week vanwege een schorsing bij de competitiestart tegen PEC Zwolle. Zonder Botteghin won de ploeg van trainer Dick Advocaat met 2-0 in Zwolle.
De centrale verdediger vormt vanaf 14.30 uur tegen FC Twente het hart van de defensie met Marcos Senesi. Lutsharel Geertruida, die in Zwolle de plek van Botteghin overnam, verhuist weer naar de rechterkant. Bart Nieuwkoop moet genoegen nemen met een plek op de bank.
Advocaat laat zijn elftal verder ongewijzigd. Mark Diemers krijgt op het middenveld opnieuw de voorkeur boven Jens Toornstra. Bij Twente ontbreekt de geblesseerde aanvoerder Wout Brama. Ramiz Zerrouki vervangt de routinier. Trainer Ron Jans kiest verder voor dezelfde spelers als vorige week tegen Fortuna Sittard (2-0).
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 minuten geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
4 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beƫindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
5 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.
5 uur geledenZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentiniƫ en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.
7 uur geleden