Bottas snoert zijn critici de mond
SOTSJI (ANP) - Valtteri Bottas voelde na zijn zege in de Grote Prijs van Rusland behoefte om zijn critici aan te spreken. "Een mooi moment om mijn critici te bedanken, en voor wie zich nog meer voelt aangesproken", luidde de boodschap die de Finse Formule 1-coureur van Mercedes doorgaf via de boordradio direct nadat hij als eerste de finishvlag was gepasseerd op het circuit van Sotsji.
"Het is niet dat het constant door mijn hoofd speelde, maar ik begrijp de mensen niet die altijd maar kritiek moeten leveren", zei Bottas later. De coureur is op social media veelvuldig mikpunt van kritiek, vooral omdat hij in de schaduw opereert van zijn Britse teamgenoot Lewis Hamilton, de zesvoudig wereldkampioen die dit seizoen al zes races won en afstevent op zijn zevende wereldtitel. Bottas is nog zonder titel; hij boekte zijn tweede zege van dit seizoen.
"Er zijn mensen die zeggen dat ik me er niets van moet aantrekken en weer anderen zeggen dat ik beter kan stoppen. Maar dat laatste zal ik niet doen. Ik geef nooit op. Mijn boodschap was ook niet bedoeld om te kleineren, maar om te inspireren. Ik hoop juist mensen aan te moedigen om niet op te geven, want dat is het belangrijkste dat je kunt doen in je leven."
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
2 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
5 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
10 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden