Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan
MILAAN (ANP) - Newcastle United heeft een punt overgehouden aan de eerste wedstrijd in de Champions League sinds het seizoen 2002/2003. De ploeg van verdediger Sven Botman speelde in Milaan doelpuntloos gelijk bij AC Milan, de Italiaanse club die vorig seizoen tot de laatste vier reikte in de Champions League.
Newcastle United plaatste zich via de vierde plaats in de Premier League vorig seizoen rechtstreeks voor de groepsronde van de hoogste Europese clubcompetitie. De ploeg van coach Eddie Howe lootte daarin lastig. Naast AC Milan nemen de Engelsen het op tegen Paris-Saint-Germain en Borussia Dortmund.
In Milaan wisten de bezoekers met de nodige inspanningen de nul te houden. Ze mochten vooral van geluk spreken dat Rafael Leão de ene na de andere kans niet wist te verzilveren.
Milan-coach Stefano Pioli bracht na een uur Tijjani Reijnders in de ploeg voor Tommaso Pobega. Ook de voormalig speler van AZ kon zijn ploeg niet aan het gewenste doelpunt helpen, al kreeg hij nog een goede kans. In de extra tijd had Sean Longstaff nog een schot op het doel van Milan-keeper Marco Sportiello, die in de slotfase de geblesseerde Mike Maignan had vervangen. Het bleef echter 0-0.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
6 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
8 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
9 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
11 uur geleden