Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

MILAAN (ANP) - Newcastle United heeft een punt overgehouden aan de eerste wedstrijd in de Champions League sinds het seizoen 2002/2003. De ploeg van verdediger Sven Botman speelde in Milaan doelpuntloos gelijk bij AC Milan, de Italiaanse club die vorig seizoen tot de laatste vier reikte in de Champions League.

Newcastle United plaatste zich via de vierde plaats in de Premier League vorig seizoen rechtstreeks voor de groepsronde van de hoogste Europese clubcompetitie. De ploeg van coach Eddie Howe lootte daarin lastig. Naast AC Milan nemen de Engelsen het op tegen Paris-Saint-Germain en Borussia Dortmund.

In Milaan wisten de bezoekers met de nodige inspanningen de nul te houden. Ze mochten vooral van geluk spreken dat Rafael Leão de ene na de andere kans niet wist te verzilveren.

Milan-coach Stefano Pioli bracht na een uur Tijjani Reijnders in de ploeg voor Tommaso Pobega. Ook de voormalig speler van AZ kon zijn ploeg niet aan het gewenste doelpunt helpen, al kreeg hij nog een goede kans. In de extra tijd had Sean Longstaff nog een schot op het doel van Milan-keeper Marco Sportiello, die in de slotfase de geblesseerde Mike Maignan had vervangen. Het bleef echter 0-0.

Meer uit Voetbal

Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

9 minuten geleden
AZ blijft met zege op Heerenveen op koers voor Europees voetbal

ALKMAAR (ANP) - AZ blijft op koers voor de play-offs om een plek in de voorrondes van de Conference League. De ploeg van coach Leeroy Echteld won zondag voor eigen publiek met 3-0 van sc Heerenveen.

53 minuten geleden
Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

3 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

3 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

5 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

5 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

5 uur geleden