Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

MILAAN (ANP) - Newcastle United heeft een punt overgehouden aan de eerste wedstrijd in de Champions League sinds het seizoen 2002/2003. De ploeg van verdediger Sven Botman speelde in Milaan doelpuntloos gelijk bij AC Milan, de Italiaanse club die vorig seizoen tot de laatste vier reikte in de Champions League.

Newcastle United plaatste zich via de vierde plaats in de Premier League vorig seizoen rechtstreeks voor de groepsronde van de hoogste Europese clubcompetitie. De ploeg van coach Eddie Howe lootte daarin lastig. Naast AC Milan nemen de Engelsen het op tegen Paris-Saint-Germain en Borussia Dortmund.

In Milaan wisten de bezoekers met de nodige inspanningen de nul te houden. Ze mochten vooral van geluk spreken dat Rafael Leão de ene na de andere kans niet wist te verzilveren.

Milan-coach Stefano Pioli bracht na een uur Tijjani Reijnders in de ploeg voor Tommaso Pobega. Ook de voormalig speler van AZ kon zijn ploeg niet aan het gewenste doelpunt helpen, al kreeg hij nog een goede kans. In de extra tijd had Sean Longstaff nog een schot op het doel van Milan-keeper Marco Sportiello, die in de slotfase de geblesseerde Mike Maignan had vervangen. Het bleef echter 0-0.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

5 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

6 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

7 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

8 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

8 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

9 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

9 uur geleden