Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

Botman houdt met Newcastle United punt over aan duel met AC Milan

MILAAN (ANP) - Newcastle United heeft een punt overgehouden aan de eerste wedstrijd in de Champions League sinds het seizoen 2002/2003. De ploeg van verdediger Sven Botman speelde in Milaan doelpuntloos gelijk bij AC Milan, de Italiaanse club die vorig seizoen tot de laatste vier reikte in de Champions League.

Newcastle United plaatste zich via de vierde plaats in de Premier League vorig seizoen rechtstreeks voor de groepsronde van de hoogste Europese clubcompetitie. De ploeg van coach Eddie Howe lootte daarin lastig. Naast AC Milan nemen de Engelsen het op tegen Paris-Saint-Germain en Borussia Dortmund.

In Milaan wisten de bezoekers met de nodige inspanningen de nul te houden. Ze mochten vooral van geluk spreken dat Rafael Leão de ene na de andere kans niet wist te verzilveren.

Milan-coach Stefano Pioli bracht na een uur Tijjani Reijnders in de ploeg voor Tommaso Pobega. Ook de voormalig speler van AZ kon zijn ploeg niet aan het gewenste doelpunt helpen, al kreeg hij nog een goede kans. In de extra tijd had Sean Longstaff nog een schot op het doel van Milan-keeper Marco Sportiello, die in de slotfase de geblesseerde Mike Maignan had vervangen. Het bleef echter 0-0.

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

3 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

3 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

4 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

4 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

5 uur geleden