Botman: het viel allemaal de kant van Ajax op
AMSTERDAM (ANP) - Verdediger Sven Botman vindt dat hij over twee wedstrijden met Lille te weinig heeft gekregen tegen zijn oude club Ajax in de Europa League. "Vorige week kreeg Ajax een discutabele strafschop", zei hij. "En nu komen ze weer zo op 1-0. Het is een beetje de kant van Ajax opgevallen."
Botman gleed uit voordat Davy Klaassen zijn Ajax op 1-0 kopte, ook omdat Daley Blind hem blokkeerde. "Ik vind dat genoeg om te fluiten voor een overtreding", zei hij. "Als ik de herhaling zie, dan denk ik dat Blind dit bewust doet. Voor mij is dit echt een overtreding."
Ajax won vorige week ook bij Lille (2-1), mede omdat Nicolás Tagliafico wel heel eenvoudig een strafschop kreeg. "Het is zeker frustrerend."
Uiteindelijk verloor Lille tweemaal met 2-1 van Ajax. "Ik vond dat we recht hadden op meer, maar we hebben het vorige week weggegeven. We weten dat Ajax voetballend goed is. Dat lieten we vorige week teveel toe. We deden het nu beter hier. Maar helaas staan we met lege handen. Mijn conclusie is dat we het vooral vorige week hebben laten liggen."
Meer uit Voetbal
GUADALUPE (ANP) - Virgil van Dijk kwam tot een opvallende conclusie vlak na de uitschakeling door Marokko in de zestiende finale van het WK na strafschoppen. "Ik denk dat het strijdplan werkte", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd.
4 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Voor het Nederlands elftal is het grootste WK voetbal aller tijden voorbij. Oranje verloor in de zestiende finale van Marokko na strafschoppen (2-3), na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1).
40 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal niet geplaatst voor de achtste finales. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Monterrey Stadium in Guadalupe na strafschoppen verliezen van Marokko. Na een eindstand van 1-1 nam Marokko de strafschoppen beter: 3-2.
48 minuten geledenGUADALUPE (ANP) - Het Nederlands elftal en Marokko gaan in de zestiende finales van het wereldkampioenschap de verlenging in. Na de reguliere speeltijd is de stand 1-1.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Cody Gakpo heeft het Nederlands elftal in de zestiende finale van het wereldkampioenschap voetbal op voorsprong gezet tegen Marokko. De aanvaller van Liverpool opende in het Monterrey Stadium in Guadalupe in de 72e minuut de score.
1 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Frenkie de Jong begint aan zijn zeventigste interland voor het Nederlands elftal. De 29-jarige middenvelder staat om 03.00 uur Nederlandse tijd aan de aftrap van de zestiende finale tegen Marokko op het WK.
3 uur geledenGUADALUPE (ANP) - Nederland begint met vijf verdedigers aan de zestiende finale op het WK tegen Marokko. Verdediger Nathan Aké heeft een basisplaats in het Monterrey Stadium. Middenvelder Tijjani Reijnders maakt plaats voor hem.
4 uur geleden