Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Botbreuken in gezicht en hersenschudding Hongaarse speler Varga

Botbreuken in gezicht en hersenschudding Hongaarse speler Varga

STUTTGART (ANP/DPA) - De Hongaarse aanvaller Barnabás Varga heeft diverse botbreuken in zijn gezicht en een hersenschudding overgehouden aan zijn botsing met de Schotse keeper Angus Gunn in het EK-duel van zondagavond. De speler moet zeer waarschijnlijk een operatie ondergaan, meldde de Hongaarse voetbalbond MLSZ op X. Varga verblijft in een ziekenhuis in Stuttgart.

Varga bleef na de harde botsing enkele minuten roerloos liggen op het gras. Daarna werd de 29-jarige speler van het veld gehaald terwijl medici en spelers er met doeken voor zorgden dat de situatie niet zichtbaar was. De Hongaarse bond wist al snel te melden dat de voetballer in 'stabiele' toestand verkeerde en kwam daarna met de mededeling over de aard van de verwondingen.

Ploeggenoot Dominik Szoboszlai bekritiseerde de hulpverlening op het veld. Het duurde naar zijn mening veel te lang voordat het ambulancepersoneel het veld op kwam. "Ik weet niet of het protocol inhoudt dat mensen niet het veld op mogen als er hulp nodig is, want dan moet er iets veranderen. De hulpverlening moet veel sneller", zei de speler van Liverpool op Magenta TV. "Ik kan er beter niet over praten, want ik was als een van de eersten bij hem en was zelf geschokt. Ik heb geprobeerd hem op zijn zij te leggen, wat eigenlijk het beste is in zo'n situatie. Hij kon niet goed ademen."

Meer uit Voetbal

Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

3 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

3 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

8 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

2 dagen geleden