Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Botbreuken in gezicht en hersenschudding Hongaarse speler Varga

Botbreuken in gezicht en hersenschudding Hongaarse speler Varga

STUTTGART (ANP/DPA) - De Hongaarse aanvaller Barnabás Varga heeft diverse botbreuken in zijn gezicht en een hersenschudding overgehouden aan zijn botsing met de Schotse keeper Angus Gunn in het EK-duel van zondagavond. De speler moet zeer waarschijnlijk een operatie ondergaan, meldde de Hongaarse voetbalbond MLSZ op X. Varga verblijft in een ziekenhuis in Stuttgart.

Varga bleef na de harde botsing enkele minuten roerloos liggen op het gras. Daarna werd de 29-jarige speler van het veld gehaald terwijl medici en spelers er met doeken voor zorgden dat de situatie niet zichtbaar was. De Hongaarse bond wist al snel te melden dat de voetballer in 'stabiele' toestand verkeerde en kwam daarna met de mededeling over de aard van de verwondingen.

Ploeggenoot Dominik Szoboszlai bekritiseerde de hulpverlening op het veld. Het duurde naar zijn mening veel te lang voordat het ambulancepersoneel het veld op kwam. "Ik weet niet of het protocol inhoudt dat mensen niet het veld op mogen als er hulp nodig is, want dan moet er iets veranderen. De hulpverlening moet veel sneller", zei de speler van Liverpool op Magenta TV. "Ik kan er beter niet over praten, want ik was als een van de eersten bij hem en was zelf geschokt. Ik heb geprobeerd hem op zijn zij te leggen, wat eigenlijk het beste is in zo'n situatie. Hij kon niet goed ademen."

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

2 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

4 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

5 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

6 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

9 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

9 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

10 uur geleden