Bosz ziet PSV nu zelf het verschil maken uit spelhervattingen
BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was dinsdag na de zege bij Rode Ster Belgrado (2-3) in de Champions League vooral te spreken over de manier waarop zijn elftal de doelpunten maakte. PSV scoorde drie keer uit een hoekschop, terwijl de Eindhovenaren de laatste duels juist zelf veel doelpunten tegen kregen uit standaardsituaties.
"Het kan verkeren. We scoorden nu zelf drie keer uit een spelhervatting", aldus Bosz, die tevreden was over de eerste helft, tegen Ziggo Sport. "We hadden de controle, speelden goed en kregen kansen. 3-0 is comfortabel, denk je dan."
Na een rode kaart voor Ryan Flamingo in de beginfase van de tweede helft werd het toch nog spannend. "Die rode kaart was zo licht", aldus Bosz. "Ik laat het daar maar bij. Er ging na die rode kaart niet zoveel mis bij ons, maar je wordt wel achteruit gedwongen. Dan wordt het overleven. Dat deden we goed. Ik heb echte mannen op het veld gezien vandaag bij ons."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
55 minuten geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
9 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
21 uur geleden