Bosz ziet PSV nu zelf het verschil maken uit spelhervattingen
BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was dinsdag na de zege bij Rode Ster Belgrado (2-3) in de Champions League vooral te spreken over de manier waarop zijn elftal de doelpunten maakte. PSV scoorde drie keer uit een hoekschop, terwijl de Eindhovenaren de laatste duels juist zelf veel doelpunten tegen kregen uit standaardsituaties.
"Het kan verkeren. We scoorden nu zelf drie keer uit een spelhervatting", aldus Bosz, die tevreden was over de eerste helft, tegen Ziggo Sport. "We hadden de controle, speelden goed en kregen kansen. 3-0 is comfortabel, denk je dan."
Na een rode kaart voor Ryan Flamingo in de beginfase van de tweede helft werd het toch nog spannend. "Die rode kaart was zo licht", aldus Bosz. "Ik laat het daar maar bij. Er ging na die rode kaart niet zoveel mis bij ons, maar je wordt wel achteruit gedwongen. Dan wordt het overleven. Dat deden we goed. Ik heb echte mannen op het veld gezien vandaag bij ons."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
53 minuten geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
4 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
14 uur geleden