Bosz ziet PSV nu zelf het verschil maken uit spelhervattingen
BELGRADO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was dinsdag na de zege bij Rode Ster Belgrado (2-3) in de Champions League vooral te spreken over de manier waarop zijn elftal de doelpunten maakte. PSV scoorde drie keer uit een hoekschop, terwijl de Eindhovenaren de laatste duels juist zelf veel doelpunten tegen kregen uit standaardsituaties.
"Het kan verkeren. We scoorden nu zelf drie keer uit een spelhervatting", aldus Bosz, die tevreden was over de eerste helft, tegen Ziggo Sport. "We hadden de controle, speelden goed en kregen kansen. 3-0 is comfortabel, denk je dan."
Na een rode kaart voor Ryan Flamingo in de beginfase van de tweede helft werd het toch nog spannend. "Die rode kaart was zo licht", aldus Bosz. "Ik laat het daar maar bij. Er ging na die rode kaart niet zoveel mis bij ons, maar je wordt wel achteruit gedwongen. Dan wordt het overleven. Dat deden we goed. Ik heb echte mannen op het veld gezien vandaag bij ons."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
7 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
14 uur geleden