Bosz ziet geduld van PSV beloond tegen Excelsior
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Peter Bosz zag PSV in de uitwedstrijd tegen Excelsior goed reageren op de eerste competitienederlaag van zaterdag bij NEC. Mauro Júnior, de vervanger van de geblesseerde Jerdy Schouten, opende in de 58e minuut de score (0-1). Johan Bakayoko tekende in de 62e minuut voor het tweede doelpunt van de koploper uit Eindhoven (0-2).
Bosz was niet verbaasd dat Excelsior in de tweede helft moest buigen voor de lijstaanvoerder. "We moesten gewoon geduldig zijn", zei hij bij ESPN. "Als ze steeds achter de bal aan moeten lopen, dan komen er vanzelf een keer openingen voor ons. Die kwamen er in de tweede helft."
Excelsior schoot of kopte geen enkele keer op het doel van PSV. "Dat had er denk ik ook wel een beetje mee te maken dat Couhaib Driouech al snel uitviel", zei Bosz over de aanvaller die hij in de winterstop naar Eindhoven wilde halen. "Dat is een snelle en handige jongen."
PSV heeft nog vier overwinningen in zes duels nodig voor de landstitel. Komende zaterdag komt AZ naar Eindhoven. "Dat is op papier onze zwaarste wedstrijd van het restant van het seizoen", zei Bosz. "Want Feyenoord en FC Twente hebben we al tweemaal gehad."
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
33 minuten geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
2 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
2 uur geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
2 uur geleden