Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz ziet Bayer Leverkusen verliezen van Arminia Bielefeld

Bosz ziet Bayer Leverkusen verliezen van Arminia Bielefeld

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is in de strijd om een plek in de top vier van de Bundesliga tegen een nederlaag aangelopen. In eigen huis ging de ploeg van trainer Peter Bosz met 2-1 onderuit tegen Arminia Bielefeld, dat zijn eerste zege boekte onder trainer Frank Kramer.

PSV-huurling Ritsu Doan zette de bezoekers in de 17e minuut op voorsprong na een voorzet van Christian Gebauer. De andere Japanner in het elftal van Bielefeld, Masaya Okugawa, maakte er uit een counter in de tweede helft 2-0 van. Patrik Schick bracht vijf minuten voor tijd de spanning nog terug met een treffer, maar een tweede doelpunt bleef ook in de acht minuten blessuretijd uit.

Bij Bielefeld kwam Mike van der Hoorn in de slotfase in de ploeg en bleef Michel Vlap op de bank. Jeremie Frimpong speelde bij Leverkusen de hele wedstrijd.

Leverkusen blijft door de nederlaag zesde op 40 punten. Dat zijn er drie minder dan nummer 4 Eintracht Frankfurt, dat later zondag nog tegen RB Leipzig speelt. Bielefeld klom door de overwinning naar de 'veilige' vijftiende plaats met 22 punten.

Meer uit Voetbal

Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

2 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

14 uur geleden
Algerije met Feyenoorder Hadj Moussa verder in Afrika Cup

RABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.

15 uur geleden
Ajax bereikt akkoord met Jordi Cruijff als technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.

17 uur geleden
Roefs, Geertruida en Brobbey spelen gelijk met Sunderland

SUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.

20 uur geleden
AC Milan voorlopig koploper in Serie A na zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.

22 uur geleden
Liverpool-coach Slot zag opluchting bij Wirtz na eerste treffer

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.

1 dag geleden