Bosz ziet Bayer Leverkusen verliezen van Arminia Bielefeld
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is in de strijd om een plek in de top vier van de Bundesliga tegen een nederlaag aangelopen. In eigen huis ging de ploeg van trainer Peter Bosz met 2-1 onderuit tegen Arminia Bielefeld, dat zijn eerste zege boekte onder trainer Frank Kramer.
PSV-huurling Ritsu Doan zette de bezoekers in de 17e minuut op voorsprong na een voorzet van Christian Gebauer. De andere Japanner in het elftal van Bielefeld, Masaya Okugawa, maakte er uit een counter in de tweede helft 2-0 van. Patrik Schick bracht vijf minuten voor tijd de spanning nog terug met een treffer, maar een tweede doelpunt bleef ook in de acht minuten blessuretijd uit.
Bij Bielefeld kwam Mike van der Hoorn in de slotfase in de ploeg en bleef Michel Vlap op de bank. Jeremie Frimpong speelde bij Leverkusen de hele wedstrijd.
Leverkusen blijft door de nederlaag zesde op 40 punten. Dat zijn er drie minder dan nummer 4 Eintracht Frankfurt, dat later zondag nog tegen RB Leipzig speelt. Bielefeld klom door de overwinning naar de 'veilige' vijftiende plaats met 22 punten.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
23 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
2 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden