Bosz ziet Bayer Leverkusen verliezen van Arminia Bielefeld
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen is in de strijd om een plek in de top vier van de Bundesliga tegen een nederlaag aangelopen. In eigen huis ging de ploeg van trainer Peter Bosz met 2-1 onderuit tegen Arminia Bielefeld, dat zijn eerste zege boekte onder trainer Frank Kramer.
PSV-huurling Ritsu Doan zette de bezoekers in de 17e minuut op voorsprong na een voorzet van Christian Gebauer. De andere Japanner in het elftal van Bielefeld, Masaya Okugawa, maakte er uit een counter in de tweede helft 2-0 van. Patrik Schick bracht vijf minuten voor tijd de spanning nog terug met een treffer, maar een tweede doelpunt bleef ook in de acht minuten blessuretijd uit.
Bij Bielefeld kwam Mike van der Hoorn in de slotfase in de ploeg en bleef Michel Vlap op de bank. Jeremie Frimpong speelde bij Leverkusen de hele wedstrijd.
Leverkusen blijft door de nederlaag zesde op 40 punten. Dat zijn er drie minder dan nummer 4 Eintracht Frankfurt, dat later zondag nog tegen RB Leipzig speelt. Bielefeld klom door de overwinning naar de 'veilige' vijftiende plaats met 22 punten.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
8 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
10 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
14 uur geleden