Bosz zag PSV betere wedstrijden spelen dan tegen Napoli
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.
Bosz memoreerde aan de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, die PSV in april vorig jaar met 8-0 won. "Die wedstrijd zou ik perfecter noemen. Maar we hebben natuurlijk wel een goede wedstrijd gespeeld tegen Napoli. Ik ben heel blij dat we hebben gewonnen. Dit geeft weer moed."
Feyenoord begint het duel zondag met een voorsprong van 3 punten. "Ik vind dat ze het goed doen", aldus Bosz. "Ik geloof dat ik ze een groot compliment heb gegeven na de wedstrijd tegen Aston Villa. Toen speelden ze een hele goede eerste helft, met heel veel dynamiek. Dat was leuk om naar te kijken."
Til en Saibari
Sergiño Dest startte tegen Napoli voor straf op de bank omdat hij te laat was. Ryan Flamingo verving de rechtsback en deed dat met succes. "Het geeft aan hoe dicht het bij ons bij elkaar zit. Ik heb na afloop van het duel denk ik nog maar één vraag over Sergiño gekregen. Dat was denk ik wel anders geweest als we hadden verloren. Dan was mij waarschijnlijk verweten dat ik hem voor zo'n belangrijke wedstrijd op deze manier had gestraft en beter een hoge boete had kunnen geven", sprak Bosz.
De trainer van de Eindhovenaren is blij met de samenwerking tussen Guus Til en Ismael Saibari, als spits en aanvallende middenvelder. "Voor het begin van het seizoen denk je over deze combinatie niet na. Het is ontstaan na een noodgedwongen omzetting. Soms valt dat zo samen. Dat liep eerst niet perfect en het had ook tijd nodig."
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
15 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
18 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
1 dag geleden