Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz wint Rinus Michels Award voor beste trainer Eredivisie

Bosz wint Rinus Michels Award voor beste trainer Eredivisie

ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft op het Nationaal Voetbalcongres op Papendal de Rinus Michels Award gekregen voor beste coach van de Eredivisie. De coach van landskampioen PSV kreeg van de hoofdtrainers in het betaald voetbal de voorkeur boven Arne Slot (Feyenoord), Joseph Oosting (FC Twente), Rogier Meijer (NEC) en René Hake (Go Ahead Eagles).

Dick Lukkien kreeg de Rinus Michels Award als beste coach in de Keuken Kampioen divisie. Hij leidde FC Groningen in zijn eerste seizoen bij de club terug naar de Eredivisie.

Suzanne Bakker ontving de Rinus Michels Award voor beste coach in de Azerion Vrouwen Eredivisie. Ze eindigde als tweede met Ajax, maar bereikte ook de kwartfinales in de Champions League.

Vera Pauw

Vera Pauw werd gehuldigd met de Oeuvreprijs voor haar hele trainersloopbaan. Pauw was van 2004 tot en met 2010 bondscoach van de Nederlandse voetbalsters en haalde in 2009 met Oranje de halve finales op het EK. Ze was recentelijk bondscoach van de voetbalsters van Ierland, die onder haar leiding voor het eerst de eindronde van het WK bereikten.

Alle hoofdtrainers uit het betaalde voetbal mochten hun stem uitbrengen.

Meer uit Voetbal

Britse media: Salah weer terug in wedstrijdselectie Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.

5 uur geleden
De Ligt ontbreekt bij United, Timber twijfelgeval bij Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.

9 uur geleden
Oranje ontvangt Noorwegen en Ecuador in Amsterdam en Eindhoven

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.

13 uur geleden
Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

13 uur geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

13 uur geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

22 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

1 dag geleden