Bosz wint met Leverkusen voor derde keer op een rij
LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen voor de derde keer op een rij gewonnen. In eigen huis werd hekkensluiter Fortuna Düsseldorf met 3-0 verslagen.
Kai Havertz, Lars Bender en Lucas Alario waren trefzeker voor de nummer 5 van de Bundesliga. Havertz nam vlak voor rust met een kopbal de 1-0 voor zijn rekening en in de 79e minuut maakte Bender uit een corner de 2-0. Voor Bender was het pas zijn eerste doelpunt van het seizoen. Vlak voor tijd schoot invaller Alario de 3-0 binnen uit een strafschop.
Het is de eerste keer dit seizoen dat Leverkusen een reeks van drie zeges neerzet. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Paderborn met 4-1 gewonnen, voor de winterstop het uitduel met Mainz met 1-0.
Düsseldorf heeft in uitwedstrijden pas vijf punten verzameld. Alleen bij Werder Bremen werd tijdens de eerste speelronde gewonnen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
16 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
19 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden