Bosz wint met Leverkusen van Schalke 04
LEVERKUSEN (ANP) - Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen drie punten gepakt tegen Schalke 04. Het duel eindigde in een zege van 2-1 voor de thuisploeg, die daarmee net als Schalke op 25 punten kwam. Borussia Mönchengladbach is de koploper van de Bundesliga met 31 punten.
Lucas Alario had de thuisploeg in de 15e minuut op 1-0 gebracht. De Argentijn zorgde zelfs voor een ruimere marge met de 2-0 in de 80e minuut, maar de Belg Benito Raman maakte kort daarop de 2-1. De ploeg uit Gelsenkirchen kon de derde nederlaag van dit seizoen niet meer voorkomen.
Leverkusen ontvangt woensdag het al geplaatste Juventus in de Champions League en heeft nog een kleine kans om de knock-outfase te bereiken. Daarbij is de ploeg van Bosz ook afhankelijk van het resultaat van Atlético Madrid tegen Lokomotiv Moskou.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
10 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
13 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
21 uur geleden