Bosz wil revanche op Juventus en geeft PSV 50 procent kans
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat zijn elftal 50 procent kans heeft om ten koste van Juventus de achtste finales van de Champions League te bereiken. Dat zei de Apeldoorner bij een persmoment op sportcomplex De Herdgang, kort na de loting van de tussenronde.
PSV opende het hoofdtoernooi van de Champions League in september tegen Juventus, waar Oranje-international Teun Koopmeiners voetbalt. De Eindhovenaren maakten een machteloze indruk en verloren in Turijn met 3-1. Die uitslag zegt Bosz nu niet zoveel meer. "Dat was een van onze slechtste wedstrijden, samen met de nederlaag in december bij Stade Brest. Wij zijn nu beter dan dat we in september tegen Juventus waren."
Na de uitslagen van woensdag tijdens de laatste speelronde, wist PSV al dat Juventus of Feyenoord de tegenstander zou worden. Bosz zat op beide clubs niet echt te wachten. "Feyenoord is een Nederlandse club, Juventus hebben we al gehad. Juventus is een grote club. Dat we eerst uit mogen spelen, is prettig."
Het uitduel is op 11 of 12 februari en de thuiswedstrijd op 18 of 19 februari. De winnaar neemt het in de achtste finales op tegen Arsenal of Internazionale.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
1 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
5 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
5 uur geleden