Bosz wil revanche op Juventus en geeft PSV 50 procent kans
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat zijn elftal 50 procent kans heeft om ten koste van Juventus de achtste finales van de Champions League te bereiken. Dat zei de Apeldoorner bij een persmoment op sportcomplex De Herdgang, kort na de loting van de tussenronde.
PSV opende het hoofdtoernooi van de Champions League in september tegen Juventus, waar Oranje-international Teun Koopmeiners voetbalt. De Eindhovenaren maakten een machteloze indruk en verloren in Turijn met 3-1. Die uitslag zegt Bosz nu niet zoveel meer. "Dat was een van onze slechtste wedstrijden, samen met de nederlaag in december bij Stade Brest. Wij zijn nu beter dan dat we in september tegen Juventus waren."
Na de uitslagen van woensdag tijdens de laatste speelronde, wist PSV al dat Juventus of Feyenoord de tegenstander zou worden. Bosz zat op beide clubs niet echt te wachten. "Feyenoord is een Nederlandse club, Juventus hebben we al gehad. Juventus is een grote club. Dat we eerst uit mogen spelen, is prettig."
Het uitduel is op 11 of 12 februari en de thuiswedstrijd op 18 of 19 februari. De winnaar neemt het in de achtste finales op tegen Arsenal of Internazionale.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/RTR) - Antonio Conte vertrekt na twee seizoenen bij Napoli. Dat maakte de 56-jarige trainer bekend na de laatste competitiewedstrijd van het seizoen tegen Udinese, die met 1-0 werd gewonnen. Napoli eindigde daarmee achter kampioen Internazionale als tweede in de Serie A. Vorig seizoen ging de landstitel naar Napoli.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Rogier Meijer is vanaf komend seizoen trainer van Sparta Rotterdam. De 44-jarige Doetinchemmer volgt bij de nummer 10 uit de Eredivisie Maurice Steijn op.
2 uur geledenVERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
19 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
19 uur geleden