Bosz wil revanche op Juventus en geeft PSV 50 procent kans
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat zijn elftal 50 procent kans heeft om ten koste van Juventus de achtste finales van de Champions League te bereiken. Dat zei de Apeldoorner bij een persmoment op sportcomplex De Herdgang, kort na de loting van de tussenronde.
PSV opende het hoofdtoernooi van de Champions League in september tegen Juventus, waar Oranje-international Teun Koopmeiners voetbalt. De Eindhovenaren maakten een machteloze indruk en verloren in Turijn met 3-1. Die uitslag zegt Bosz nu niet zoveel meer. "Dat was een van onze slechtste wedstrijden, samen met de nederlaag in december bij Stade Brest. Wij zijn nu beter dan dat we in september tegen Juventus waren."
Na de uitslagen van woensdag tijdens de laatste speelronde, wist PSV al dat Juventus of Feyenoord de tegenstander zou worden. Bosz zat op beide clubs niet echt te wachten. "Feyenoord is een Nederlandse club, Juventus hebben we al gehad. Juventus is een grote club. Dat we eerst uit mogen spelen, is prettig."
Het uitduel is op 11 of 12 februari en de thuiswedstrijd op 18 of 19 februari. De winnaar neemt het in de achtste finales op tegen Arsenal of Internazionale.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
10 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
16 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
17 uur geleden