Bosz wil revanche op Juventus en geeft PSV 50 procent kans
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz denkt dat zijn elftal 50 procent kans heeft om ten koste van Juventus de achtste finales van de Champions League te bereiken. Dat zei de Apeldoorner bij een persmoment op sportcomplex De Herdgang, kort na de loting van de tussenronde.
PSV opende het hoofdtoernooi van de Champions League in september tegen Juventus, waar Oranje-international Teun Koopmeiners voetbalt. De Eindhovenaren maakten een machteloze indruk en verloren in Turijn met 3-1. Die uitslag zegt Bosz nu niet zoveel meer. "Dat was een van onze slechtste wedstrijden, samen met de nederlaag in december bij Stade Brest. Wij zijn nu beter dan dat we in september tegen Juventus waren."
Na de uitslagen van woensdag tijdens de laatste speelronde, wist PSV al dat Juventus of Feyenoord de tegenstander zou worden. Bosz zat op beide clubs niet echt te wachten. "Feyenoord is een Nederlandse club, Juventus hebben we al gehad. Juventus is een grote club. Dat we eerst uit mogen spelen, is prettig."
Het uitduel is op 11 of 12 februari en de thuiswedstrijd op 18 of 19 februari. De winnaar neemt het in de achtste finales op tegen Arsenal of Internazionale.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
5 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
5 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
6 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
9 uur geleden