Bosz: we hadden zeer, zeer veel geluk
MÜNCHEN (ANP) - Peter Bosz bekende dat hij met Bayer Leverkusen over geluk niets te klagen had in de uitwedstrijd tegen Bayern München. Leverkusen won met 2-1 in München, maar Bayern verdiende zeker een gelijkspel.
"Natuurlijk ben ik helemaal tevreden met het resultaat vandaag, maar we hadden heel, heel veel geluk", zei Bosz na afloop. Hij doelde onder meer op de situatie vlak voor tijd, toen Robert Lewandowski namens Bayern met een kopbal de lat raakte.
"We hebben de afgelopen weken veel kansen gehad, maar steeds te weinig goals gemaakt. Gelukkig was het vandaag anders", aldus Bosz. "Ik had liever gehad dat ons geluk de afgelopen weken beter was verdeeld en dat we nu meer punten zouden hebben, maar over vandaag ben ik helemaal tevreden."
De ploeg van Bosz liet vorige week in de thuiswedstrijd tegen Freiburg een aantal opgelegde kansen onbenut en kwam niet verder dan 1-1. Leverkusen schoot in dat duel 27 keer op doel.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
4 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
14 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Borussia Dortmund heeft in aanloop naar de wedstrijd tegen koploper Bayern München gelijkgespeeld in en tegen Leipzig: 2-2. Door het puntenverlies bedraagt de achterstand van de nummer 2 van Duitsland op Bayern acht punten. Dortmund ontvangt de koploper volgend weekend.
16 uur geleden