Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz vreest bij 'beste spelersgroep ooit' niet voor verslapping

Bosz vreest bij 'beste spelersgroep ooit' niet voor verslapping

ROTTERDAM (ANP) - Peter Bosz is er niet bang voor dat zijn spelersgroep verslapt nu de voorsprong in de Eredivisie zo groot is geworden. "We hebben een technische staf die erbovenop zit, maar ook de jongens zelf zullen het niet van elkaar accepteren. Het zal me verbazen als dat er insluipt", zei de trainer van PSV na de zege van 2-1 in De Kuip, waardoor de voorsprong op Feyenoord opliep tot 10 punten.

Bosz zei dat hij nog niet eerder met zo'n goede spelersgroep heeft gewerkt, dus ook niet in zijn tijd bij Ajax, Borussia Dortmund en Bayer Leverkusen. "Dat zeg ik niet zomaar, dat vind ik echt", aldus de Apeldoorner. "Dat zit hem met name ook in de kwaliteit. Als je op onze trainingen ons positiespel in de kleine ruimte ziet, dat is pure kwaliteit. Dat heb ik nog niet eerder meegemaakt. Ik kende de meeste spelers nog niet toen ik in de zomer begon. Ik merkte direct een enorme gretigheid en zag daarna ook al snel hoe goed ze waren. Dat maakt dat we nu op deze plek staan."

De trainer vond Ismael Saibari een van de uitblinkers in Rotterdam. "Hij is ongelooflijk sterk en krachtig en technisch erg goed. Als hij nu ook nog gaat scoren, wordt het een hele grote speler." Saibari opende halverwege de tweede helft de score en was woensdag in de Champions League-ontmoeting met Sevilla ook al trefzeker.

Trots

Bosz zag dat zijn keuze voor middenvelder Jerdy Schouten als centrale verdediger goed uitpakte. "Feyenoord moest winnen. Als je hier negentig minuten lang gaat verdedigen, dan denk ik dat je verliest. Je kan er volgens mij beter voor proberen te zorgen dat je zelf gaat voetballen en dat zij achter de bal aan moeten. We kwamen hier om te winnen. Natuurlijk kan het ook een keer misgaan."

PSV won in ruim een week tijd drie zware uitwedstrijden, tegen FC Twente, Sevilla en Feyenoord. "Dat is een ongelooflijk moeilijk blok, met ook nog reizen en bijkomende vermoeidheid daarbij. Ik kan alleen maar trots zijn."

Meer uit Voetbal

Liverpool-coach Slot mist keeper Alisson tegen City en PSG

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.

1 uur geleden
AZ-aanvoerder Clasie keert na blessure terug in selectie

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.

2 uur geleden
Vitesse ziet voorlopig af van aanstellen technisch manager

ARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.

2 uur geleden
Spits Miedema mist WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk

ZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.

2 uur geleden
Einde seizoen voor geblesseerde Feyenoorder Sauer

ROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.

3 uur geleden
Gattuso weg als bondscoach Italië na mislopen WK voetbal

ROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.

4 uur geleden
Oranje-international De Jong hervat volgende week groepstraining

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.

4 uur geleden