Bosz vindt vervanger Malen bij Dortmund net zo goed
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz maakt het niet zoveel uit of Borussia Dortmund-speler Donyell Malen dinsdag wel of niet aan de aftrap verschijnt van de ontmoeting tussen beide clubs in de achtste finales van de Champions League.
Malen kreeg zaterdag in het uitduel met VfL Wolfsburg om knieklachten wat rust van trainer Edin Terzic. De Oranje-international stapte maandag wel de bus in naar Eindhoven.
"Afgelopen weekend speelde Dortmund met Julian Brandt op die plek. Dat vind ik een hele goede speler", zei Bosz, die met Brandt samenwerkte in zijn tijd als coach van Bayer Leverkusen. "Ik moet niet te hard roepen dat ik hem goed vind, dan gaat de trainer hem misschien wel opstellen. Malen en Brandt zijn wel twee verschillende type spelers. Malen is sterk in de diepte, Brandt komt meer in de bal. Het is aan de trainer waarvoor hij gaat kiezen."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
7 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
7 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
17 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden