Bosz vindt vervanger Malen bij Dortmund net zo goed
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz maakt het niet zoveel uit of Borussia Dortmund-speler Donyell Malen dinsdag wel of niet aan de aftrap verschijnt van de ontmoeting tussen beide clubs in de achtste finales van de Champions League.
Malen kreeg zaterdag in het uitduel met VfL Wolfsburg om knieklachten wat rust van trainer Edin Terzic. De Oranje-international stapte maandag wel de bus in naar Eindhoven.
"Afgelopen weekend speelde Dortmund met Julian Brandt op die plek. Dat vind ik een hele goede speler", zei Bosz, die met Brandt samenwerkte in zijn tijd als coach van Bayer Leverkusen. "Ik moet niet te hard roepen dat ik hem goed vind, dan gaat de trainer hem misschien wel opstellen. Malen en Brandt zijn wel twee verschillende type spelers. Malen is sterk in de diepte, Brandt komt meer in de bal. Het is aan de trainer waarvoor hij gaat kiezen."
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
16 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
20 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
21 uur geleden