Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz vindt niet dat PSV door Arsenal 'ondersteboven' is gespeeld

Bosz vindt niet dat PSV door Arsenal 'ondersteboven' is gespeeld

LONDEN (ANP) - Peter Bosz vindt niet dat PSV woensdag door Arsenal in de Champions League 'ondersteboven' is gespeeld. "4-0 is geen goede uitslag. Zij spelen nog een stuk sneller dan wij. Zo'n ploeg zijn we dit seizoen nog niet tegengekomen. Maar ik heb niet het gevoel dat we helemaal zijn weggespeeld, al zal ik de wedstrijd nog eens rustig terugkijken", sprak de coach van de Eindhovenaren in het Emirates Stadium.

Arsenal leidde bij rust al met 3-0 en schoot in de eerste helft zeven keer tussen de palen. "Als je in verdedigend opzicht niet kort genoeg zit, geef je de doelpunten op deze manier weg. We kwamen overal net een stap te laat", vervolgde Bosz. "Het verschil werd in mijn ogen gemaakt in beide doelgebieden. We kwamen zelf ook een paar keer goed daar, maar gaven dan geen goede voorzet. Engeland heeft de sterkste competitie ter wereld. Laten we eerlijk zijn, we speelden tegen een van de beste ploegen ter wereld."

Bosz staat bekend als een aanvallende trainer, ongeacht de tegenstander. Een meer verdedigende aanpak had in zijn ogen tegen Arsenal weinig zin gehad. "Als je tegen deze ploeg met z'n allen voor je eigen zestienmetergebied gaat liggen, krijg je misschien nog wel meer doelpunten tegen. Dan roep je het over jezelf af. Arsenal heeft zoveel spelers met kwaliteiten in de kleine ruimte. In één vierkante meter kunnen ze allemaal ontzettend goed voetballen."

Voor de 59-jarige Bosz betekende het zijn eerste nederlaag als trainer van PSV. "Jullie weten dat ik normaal gesproken na een nederlaag heel chagrijnig of diep bedroefd kan zijn. Omdat we dan onterecht verloren. Vandaag is dat niet zo. We wisten vooraf dat het de moeilijkste wedstrijd in de groepsfase zou worden", aldus de Eindhovense coach, die veel punten uit de wedstrijd haalde waarmee hij met de ploeg aan de slag kan. "We moeten leren van de fouten die we hebben gemaakt. Het is de bedoeling dat we dit gaan oppakken. Neem van mij aan dat als we in december weer tegen Arsenal spelen, een stuk verder zijn."

Meer uit Voetbal

Spaanse middenvelder López van FC Barcelona mist WK

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-middenvelder Fermín López kan volgende maand niet meedoen aan het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 23-jarige Spanjaard brak zondag in de ontmoeting met Real Betis het vijfde middenvoetsbeentje in zijn rechtervoet. Een operatie bleek noodzakelijk.

1 uur geleden
Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

16 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

18 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

19 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

19 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

20 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

20 uur geleden