Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz vindt dat Schouten na duel met Ieren te hard is aangepakt

Bosz vindt dat Schouten na duel met Ieren te hard is aangepakt

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vindt het niet terecht dat Jerdy Schouten na de interland tussen Nederland en Ierland (1-0) met kritiek te maken kreeg. "Ik vind dat mensen hem veel te kritisch hebben aangepakt", zie hij op trainingscomplex De Herdgang. "Maar dat is misschien alleen maar goed. Als je niet gewend bent dat hij ook eens een bal kan verspelen, dan snap ik het. Maar het was zo kritisch, zelfs negatief. Zo heb ik dat zeker niet gezien in die wedstrijd."

Schouten debuteerde anderhalf jaar geleden onder bondscoach Louis van Gaal in Oranje en werd nu voor het eerst opgeroepen door Ronald Koeman. De middenvelder kreeg tegen de Ieren een basisplaats en werd kort voor tijd gewisseld. Schouten leed voor rust geregeld balverlies, vond ook Koeman.

Bosz sprak vrijdag even met Schouten. "Ik vind dat zeker belangrijk om te doen, ik doe dat met iedere international. Soms zijn het gesprekjes van 2 of 3 minuten, soms wat langer. Ik wil altijd eerst weten wat de jongens er zelf van vinden. Dan laat ik mijn licht schijnen", zei hij.

Wat volgens Bosz ook meespeelde, was dat Oranje niet heel dominant was tegen Ierland. "Het initiatief lag niet altijd bij Nederland", aldus de coach. "Normaal gesproken is het Nederlands elftal het hoogste niveau wat er is in Nederland. Ik denk dat wij daar met ons elftal heel dicht tegenaan schurken. Wij trainen meer met elkaar, dat is makkelijker. Jerdy doet het bij ons uitstekend. Ik vind het een jongen die uitstekend op het middenveld kan spelen."

Meer uit Voetbal

Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

7 uur geleden
Neres helpt Napoli met twee doelpunten aan Supercup

RIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabiƫ.

7 uur geleden
KRC Genk stelt Hayen aan als nieuwe trainer

BRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.

10 uur geleden
Neymar succesvol geopereerd aan linkerknie

SAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.

10 uur geleden
Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

12 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

14 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beƫindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

15 uur geleden