Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

BELGRADO (ANP) - PSV-coach Peter Bosz vindt ondanks de nederlaag tegen PEC Zwolle van afgelopen zaterdag dat zijn ploeg zich niet in een crisis bevindt. "Ik geef toe dat we ons in een mindere periode bevinden, maar ik geloof niet dat het een crisis is", zei hij in de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado in de Champions League. "Het vuur is echt niet weg."

De trainer vertelde dat zijn team zich moest herpakken na de nederlaag tegen PEC Zwolle. "We hebben gewerkt aan het mentale aspect en aan het voetbaltechnische deel. Het ene kan niet zonder het andere. We hebben ingezoomd op hoe we zo goed konden zijn anderhalf jaar lang en dat is ook waar we naar terug moeten. Voetballen met durf, dat geeft ons zelfvertrouwen."

Bosz had moeten toezien hoe zijn ploeg na de jaarwisseling met moeite gelijkspeelde tegen AZ en een verlenging nodig had om thuis te winnen van Excelsior in de KNVB-beker. Tegen PEC Zwolle leed PSV de derde competitienederlaag.

Champions League

In de Champions League staat PSV met 8 punten op de 23e plaats, waar een plaats bij de beste 24 nodig is om verder in het toernooi te komen. Bosz wil Rode Ster, dat op de 31e plaats staat, zeker niet onderschatten. "Het verrast me dat ze pas 3 punten hebben in de Champions League", zei de coach. "Ze winnen alles in hun competitie, dus we moeten echt voorbereid zijn. We moeten alles eraan doen om te winnen."

De PSV-trainer denkt dat zijn ploeg nog 3 punten nodig heeft om verder te komen in de Champions League. "Dit is de eerstvolgende mogelijkheid om ze te pakken. Ik zeg altijd, als je in het leven een kans krijgt, moet je 'm pakken", aldus Bosz. De Eindhovenaren spelen na het duel in Belgrado nog thuis tegen Liverpool, dat de voorgaande zes wedstrijden heeft gewonnen.

Bosz kan tegen Rode Ster niet beschikken over Ivan Perisic, die niet speelgerechtigd is. Aanvaller Malik Tillman liep een enkelblessure op in het duel met Excelsior en is niet meegereisd naar Servië.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

10 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

11 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

13 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

13 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

13 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

14 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

14 uur geleden