Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

BELGRADO (ANP) - PSV-coach Peter Bosz vindt ondanks de nederlaag tegen PEC Zwolle van afgelopen zaterdag dat zijn ploeg zich niet in een crisis bevindt. "Ik geef toe dat we ons in een mindere periode bevinden, maar ik geloof niet dat het een crisis is", zei hij in de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado in de Champions League. "Het vuur is echt niet weg."

De trainer vertelde dat zijn team zich moest herpakken na de nederlaag tegen PEC Zwolle. "We hebben gewerkt aan het mentale aspect en aan het voetbaltechnische deel. Het ene kan niet zonder het andere. We hebben ingezoomd op hoe we zo goed konden zijn anderhalf jaar lang en dat is ook waar we naar terug moeten. Voetballen met durf, dat geeft ons zelfvertrouwen."

Bosz had moeten toezien hoe zijn ploeg na de jaarwisseling met moeite gelijkspeelde tegen AZ en een verlenging nodig had om thuis te winnen van Excelsior in de KNVB-beker. Tegen PEC Zwolle leed PSV de derde competitienederlaag.

Champions League

In de Champions League staat PSV met 8 punten op de 23e plaats, waar een plaats bij de beste 24 nodig is om verder in het toernooi te komen. Bosz wil Rode Ster, dat op de 31e plaats staat, zeker niet onderschatten. "Het verrast me dat ze pas 3 punten hebben in de Champions League", zei de coach. "Ze winnen alles in hun competitie, dus we moeten echt voorbereid zijn. We moeten alles eraan doen om te winnen."

De PSV-trainer denkt dat zijn ploeg nog 3 punten nodig heeft om verder te komen in de Champions League. "Dit is de eerstvolgende mogelijkheid om ze te pakken. Ik zeg altijd, als je in het leven een kans krijgt, moet je 'm pakken", aldus Bosz. De Eindhovenaren spelen na het duel in Belgrado nog thuis tegen Liverpool, dat de voorgaande zes wedstrijden heeft gewonnen.

Bosz kan tegen Rode Ster niet beschikken over Ivan Perisic, die niet speelgerechtigd is. Aanvaller Malik Tillman liep een enkelblessure op in het duel met Excelsior en is niet meegereisd naar Servië.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

3 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

4 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

4 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

4 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

5 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

13 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden