Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

Bosz spreekt in aanloop naar duel met Rode Ster niet van crisis

BELGRADO (ANP) - PSV-coach Peter Bosz vindt ondanks de nederlaag tegen PEC Zwolle van afgelopen zaterdag dat zijn ploeg zich niet in een crisis bevindt. "Ik geef toe dat we ons in een mindere periode bevinden, maar ik geloof niet dat het een crisis is", zei hij in de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado in de Champions League. "Het vuur is echt niet weg."

De trainer vertelde dat zijn team zich moest herpakken na de nederlaag tegen PEC Zwolle. "We hebben gewerkt aan het mentale aspect en aan het voetbaltechnische deel. Het ene kan niet zonder het andere. We hebben ingezoomd op hoe we zo goed konden zijn anderhalf jaar lang en dat is ook waar we naar terug moeten. Voetballen met durf, dat geeft ons zelfvertrouwen."

Bosz had moeten toezien hoe zijn ploeg na de jaarwisseling met moeite gelijkspeelde tegen AZ en een verlenging nodig had om thuis te winnen van Excelsior in de KNVB-beker. Tegen PEC Zwolle leed PSV de derde competitienederlaag.

Champions League

In de Champions League staat PSV met 8 punten op de 23e plaats, waar een plaats bij de beste 24 nodig is om verder in het toernooi te komen. Bosz wil Rode Ster, dat op de 31e plaats staat, zeker niet onderschatten. "Het verrast me dat ze pas 3 punten hebben in de Champions League", zei de coach. "Ze winnen alles in hun competitie, dus we moeten echt voorbereid zijn. We moeten alles eraan doen om te winnen."

De PSV-trainer denkt dat zijn ploeg nog 3 punten nodig heeft om verder te komen in de Champions League. "Dit is de eerstvolgende mogelijkheid om ze te pakken. Ik zeg altijd, als je in het leven een kans krijgt, moet je 'm pakken", aldus Bosz. De Eindhovenaren spelen na het duel in Belgrado nog thuis tegen Liverpool, dat de voorgaande zes wedstrijden heeft gewonnen.

Bosz kan tegen Rode Ster niet beschikken over Ivan Perisic, die niet speelgerechtigd is. Aanvaller Malik Tillman liep een enkelblessure op in het duel met Excelsior en is niet meegereisd naar Servië.

Meer uit Voetbal

Danilo schiet NEC in blessuretijd naar gelijkspel tegen Feyenoord

NIJMEGEN (ANP) - Feyenoord heeft diep in blessuretijd van het uitduel met NEC een voorsprong uit handen gegeven. Invaller Danilo maakte in de 97e minuut de gelijkmaker tegen zijn oude club (1-1).

1 uur geleden
PEC na gelijkspel tegen Excelsior bijna zeker van lijfsbehoud

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle is zo goed als zeker van een vervolg in de Eredivisie. Het elftal van coach Henry van der Vegt speelde zondag in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Excelsior. PEC Zwolle staat na dertig wedstrijden met 34 punten op de dertiende plaats. Excelsior is de nummer 16 van de Eredivisie met 7 punten minder dan PEC Zwolle. Er staan nog vier speelronden op het programma.

1 uur geleden
Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

3 uur geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

3 uur geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

6 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

8 uur geleden