
Bosz speelt met Lyon gelijk tegen Stade Brest van Bizot
LYON (ANP) - Olympique Lyon heeft in de Franse voetbalcompetitie direct 2 punten laten liggen. Het team van de Nederlandse trainer Peter Bosz kwam niet verder dan 1-1 tegen Stade Brest, de nummer 17 van vorig seizoen. Bij Stade Brest debuteerde de Nederlandse doelman Marco Bizot, die deze week werd overgenomen van AZ.
Bizot zag zijn ploeggenoot Irvin Cardona kort voor rust de score openen. De Algerijn Islam Slimani maakte in de 62e minuut gelijk. Dat was een van zijn eerste acties. Bosz bracht hem na een uur spelen in de ploeg. Lyon leek kort voor tijd een strafschop te verdienen, maar kreeg die niet.
Bizot redde in blessuretijd nog een keer goed met zijn voet.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
10 uur geleden