Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz passeert Saibari in Champions League-duel met Girona

Bosz passeert Saibari in Champions League-duel met Girona

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz passeert Ismael Saibari in de Champions League-wedstrijd tegen Girona. De middenvelder is zijn basisplaats na de nederlaag van 3-2 bij Ajax in de Eredivisie kwijtgeraakt aan Mauro Júnior. De Braziliaan vormt samen met Malik Tillman en Guus Til het middenveld.

Het elftal is verder op één plek aangepast. Johan Bakayoko start als rechtsbuiten in plaats van Ivan Perisic. De Kroatische middenvelder sloot pas na de inschrijfdatum aan bij PSV en is dus niet speelgerechtigd in de Champions League.

Bij Girona staan met Daley Blind en Donny van de Beek twee Nederlanders in de basis. Blind is linksback en Van de Beek staat voor hem op het middenveld. Hun landgenoten Arnaut Danjuma en Gabriel Misehouy zijn door blessures niet inzetbaar.

Speelronden

PSV heeft na drie speelronden in het hoofdtoernooi van de Champions League 2 punten. Girona staat op 3 punten.

Opstellingen: PSV: Benítez; Karsdorp, Flamingo, Boscagli en Dams; Tillman, Til en Mauro Júnior; Bakayoko, De Jong en Lang.

Girona: Gazzaniga; Martínez, David López, Krejčí en Blind; Clua, Herrera en Van de Beek; Bryan Gil, Miovski en Miguel Gutiérrez.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

10 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

12 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

13 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

13 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

14 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

15 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

17 uur geleden