Bosz noemt PSV na nederlaag bij NEC 'bijna arrogant'
NIJMEGEN (ANP) - Peter Bosz was na de eerste nederlaag van PSV dit seizoen in de Eredivisie kritisch op zijn spelers. "We hebben dramatisch slecht gevoetbald", zei hij na het duel bij NEC (3-1) tegen ESPN. "Ik heb mijn ploeg nog niet eerder zo gezien. Het was bij vlagen hautain, bijna arrogant. Dat mag niet, want dat is nergens op gebaseerd."
Bosz zag PSV nog wel op voorsprong komen. "Dat was tegen de verhouding in. In de rust heb ik de spelers al verteld dat het mij niet aanstond. We zijn niet met deze manier van spelen bovenaan gekomen in de Eredivisie en zullen dat zo ook niet blijven. Verliezen kan altijd, maar niet op deze manier. Het was zwaar ondermaats. De wil om te winnen straalde er bij NEC veel meer vanaf."
Feyenoord kan de achterstand op PSV zondag verkleinen tot 7 punten. PSV hervat de competitie dinsdag met een uitwedstrijd tegen Excelsior.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
20 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden