Bosz' Leverkusen bezorgt Bayern nederlaag
MUNCHEN (ANP) - Bayer Leverkusen, de club van Peter Bosz, heeft Bayern München al de derde nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg van Bosz won met 2-1 in de Allianz Arena.
De Jamaicaan Leon Bailey maakte beide doelpunt voor Leverkusen. In de 10e minuut trof hij doel met een harde schuiver met rechts, in de 35e minuut deed hij het met links nog eens over. Een minuut voor het winnende doelpunt had Thomas Müller Bayern op gelijke hoogte gebracht.
In de slotfase drong Bayern aan en het was extra spannend omdat Bayer-verdediger Jonathan Tah rood kreeg wegens het neerhalen van de doorgebroken Philippe Coutinho, die in de ploeg was gekomen voor Müller. Met een man meer wist Bayern, dat via Robert Lewandowski nog wel de lat raakte, de tweede nederlaag in eigen huis niet te voorkomen. Vorige maand was Hoffenheim van trainer Alfred Schreuder ook al te sterk in München.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft per direct afscheid genomen van trainer Melvin Boel. De 39-jarige trainer had net zijn eerste seizoen afgemaakt en had nog een contract voor twee seizoenen in Deventer. "Na een intensieve en open evaluatie van het afgelopen seizoen kwamen beide partijen gezamenlijk tot de conclusie dat het beter is om uit elkaar te gaan", meldt de club.
11 minuten geledenNAPELS (ANP) - Rasmus Højlund vervolgt zijn carrière bij Napoli. De 23-jarige aanvaller kwam het afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor de club uit Napels, die de Deen nu definitief overneemt van Manchester United.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft de Noor Travis Hernes definitief vastgelegd. De 20-jarige middenvelder werd het afgelopen seizoen al gehuurd van Newcastle United en kwam bij Groningen tot elf optredens, waarvan drie als basisspeler. Groningen heeft de koopoptie in het huurcontract gelicht en de voetballer voor vier jaar vastgelegd.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Aan het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico doen meer spelers van Nederlandse clubs mee dan ooit. Uit de Eredivisie zijn 33 voetballers geselecteerd, uit de eerste divisie 5. Gezamenlijk is dat het dubbele van de 19 van het WK in 2022 in Qatar. Het komende wereldkampioenschap telt met 48 ook meer deelnemers dan ooit.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari heeft Marokko in aanloop naar het WK voetbal op weg geholpen naar een ruime zege in een oefenduel met Madagaskar. De middenvelder van PSV, die onlangs werd gekozen tot beste speler van de Eredivisie in het afgelopen seizoen, tekende voor de eerste twee doelpunten bij de 4-0-overwinning in Rabat.
23 uur geledenRIJEKA (ANP/BELGA) - België heeft in aanloop naar het WK voetbal een oefenwedstrijd tegen Kroatië gewonnen. De ploeg van bondscoach Rudi Garcia was in het Kroatische Rijeka met 2-0 te sterk.
23 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.
1 dag geleden