Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz' Leverkusen bezorgt Bayern nederlaag

Bosz' Leverkusen bezorgt Bayern nederlaag

MUNCHEN (ANP) - Bayer Leverkusen, de club van Peter Bosz, heeft Bayern München al de derde nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg van Bosz won met 2-1 in de Allianz Arena.

De Jamaicaan Leon Bailey maakte beide doelpunt voor Leverkusen. In de 10e minuut trof hij doel met een harde schuiver met rechts, in de 35e minuut deed hij het met links nog eens over. Een minuut voor het winnende doelpunt had Thomas Müller Bayern op gelijke hoogte gebracht.

In de slotfase drong Bayern aan en het was extra spannend omdat Bayer-verdediger Jonathan Tah rood kreeg wegens het neerhalen van de doorgebroken Philippe Coutinho, die in de ploeg was gekomen voor Müller. Met een man meer wist Bayern, dat via Robert Lewandowski nog wel de lat raakte, de tweede nederlaag in eigen huis niet te voorkomen. Vorige maand was Hoffenheim van trainer Alfred Schreuder ook al te sterk in München.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

8 minuten geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

1 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

2 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

3 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

5 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

12 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

21 uur geleden