Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz hield PSV'ers op club en wilde nederlaag direct analyseren

Bosz hield PSV'ers op club en wilde nederlaag direct analyseren

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft de pijnlijke nederlaag tegen Stade Brest (1-0) in de Champions League direct in Eindhoven met zijn spelers geanalyseerd. "Hier aankomen, de spelers niet naar huis laten gaan, even het filmzaaltje in en daar de wedstrijd nabesproken", zei de Apeldoorner op een persconferentie op de vraag of de nederlaag alweer een beetje naar de achtergrond was verdwenen.

PSV zag de nederlaag tegen de nummer 11 van Frankrijk, na ruime zeges op FC Utrecht en FC Twente, niet aankomen. "Als staf hebben wij verteld hoe we de wedstrijd hebben gezien", vervolgde Bosz. "Daarna hebben we er een streep onder gezet en ging iedereen naar huis toe en gisteren hebben we weer getraind. Normaal gesproken zou ik die nabespreking gisteren pas hebben gedaan, maar ik wilde zelf niet een dag chagrijnig met dat gevoel blijven rondlopen. Ik wilde ook dat de spelers snel zouden horen hoe wij het gezien hebben. Nu kunnen we ons weer op de wedstrijd van zaterdag tegen sc Heerenveen focussen. Het gaat heel snel allemaal."

Bosz zei dat hij niet zocht was naar verklaringen. "Ik ben vooral op zoek geweest naar wat wij niet goed hebben gedaan. Als trainer wil ik wegblijven bij containerbegrippen als 'slecht' en 'mentaliteit' of dat soort dingen. Ik wil het meer concreet maken en dat heb ik gedaan."

Geen blessures

PSV liep tegen Stade Brest geen blessures op. "We spelen erg veel wedstrijden, dus er zijn altijd een paar lichte klachten. Maar er is nog niemand die definitief niet bij de selectie zit. Eigenlijk is het een beetje hetzelfde als elke week. Ik ga vanmiddag op de training kijken hoe iedereen zich voelt en daaruit maak ik mijn beslissing over wie ik wel of niet meeneem.", aldus Bosz, die vooral op het middenveld veel te kiezen heeft. Jerdy Schouten zat na een vrij lange blessureperiode de laatste twee duels weer bij de selectie, maar kwam nog geen minuut in actie. "Dat is toevallig zo gelopen. Tegen FC Twente hadden we geen wisselmogelijkheden meer en tegen Brest moest ik een keuze maken tussen Schouten en Guus Til. We moesten een doelpunt maken en dus koos ik toen voor Til."

Vorig seizoen won PSV met liefst 8-0 bij sc Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

8 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

9 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

12 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

13 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

13 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

16 uur geleden