Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz hield PSV'ers op club en wilde nederlaag direct analyseren

Bosz hield PSV'ers op club en wilde nederlaag direct analyseren

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft de pijnlijke nederlaag tegen Stade Brest (1-0) in de Champions League direct in Eindhoven met zijn spelers geanalyseerd. "Hier aankomen, de spelers niet naar huis laten gaan, even het filmzaaltje in en daar de wedstrijd nabesproken", zei de Apeldoorner op een persconferentie op de vraag of de nederlaag alweer een beetje naar de achtergrond was verdwenen.

PSV zag de nederlaag tegen de nummer 11 van Frankrijk, na ruime zeges op FC Utrecht en FC Twente, niet aankomen. "Als staf hebben wij verteld hoe we de wedstrijd hebben gezien", vervolgde Bosz. "Daarna hebben we er een streep onder gezet en ging iedereen naar huis toe en gisteren hebben we weer getraind. Normaal gesproken zou ik die nabespreking gisteren pas hebben gedaan, maar ik wilde zelf niet een dag chagrijnig met dat gevoel blijven rondlopen. Ik wilde ook dat de spelers snel zouden horen hoe wij het gezien hebben. Nu kunnen we ons weer op de wedstrijd van zaterdag tegen sc Heerenveen focussen. Het gaat heel snel allemaal."

Bosz zei dat hij niet zocht was naar verklaringen. "Ik ben vooral op zoek geweest naar wat wij niet goed hebben gedaan. Als trainer wil ik wegblijven bij containerbegrippen als 'slecht' en 'mentaliteit' of dat soort dingen. Ik wil het meer concreet maken en dat heb ik gedaan."

Geen blessures

PSV liep tegen Stade Brest geen blessures op. "We spelen erg veel wedstrijden, dus er zijn altijd een paar lichte klachten. Maar er is nog niemand die definitief niet bij de selectie zit. Eigenlijk is het een beetje hetzelfde als elke week. Ik ga vanmiddag op de training kijken hoe iedereen zich voelt en daaruit maak ik mijn beslissing over wie ik wel of niet meeneem.", aldus Bosz, die vooral op het middenveld veel te kiezen heeft. Jerdy Schouten zat na een vrij lange blessureperiode de laatste twee duels weer bij de selectie, maar kwam nog geen minuut in actie. "Dat is toevallig zo gelopen. Tegen FC Twente hadden we geen wisselmogelijkheden meer en tegen Brest moest ik een keuze maken tussen Schouten en Guus Til. We moesten een doelpunt maken en dus koos ik toen voor Til."

Vorig seizoen won PSV met liefst 8-0 bij sc Heerenveen.

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

11 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

11 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

11 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

11 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

12 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

22 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden