Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz herstelt zich met Leverkusen door Freiburg te verslaan

Bosz herstelt zich met Leverkusen door Freiburg te verslaan

FREIBURG (ANP) - Bayer Leverkusen heeft zich hersteld van de forse nederlaag enkele dagen geleden tegen VfL Wolfsburg (1-4). Trainer Peter Bosz zag zijn elftal met 1-0 winnen bij sc Freiburg. Kai Havertz maakte het enige doelpunt voor Leverkusen, dat met Daley Sinkgraven in de basis begon.

Leverkusen is door de zege in ieder geval voor twee dagen de nummer drie in de Bundesliga. De ploeg heeft 56 punten, drie meer dan Borussia Mönchengladbach en één meer dan RB Leipzig. Beide ploegen komen respectievelijk zondag en maandag nog in actie.

Freiburg kreeg voor rust de grootste kans op de openingstreffer. Lucas Höler ging alleen op doelman Lukas Hradecky af, maar schoot de bal rechts naast. In de tweede helft zette Havertz, het talent van Bosz, zijn ploeg wel op voorsprong. Met een zacht intikkertje rondde hij goed af na een steekpassje van Leon Bailey.

Doelpunt

Havertz maakte zijn 35e Bundesligadoelpunt. Daarmee passeerde hij Klaus Fischer, die het vaakst (34 keer) wist te scoren in de Duitse competitie voor hij 21 jaar oud was. Havertz werd in de 66e minuut gewisseld. Ook Sinkgraven was toen al naar de kant gehaald.

Julian Baumgartlinger leek Leverkusen op 0-2 te koppen. Het doelpunt werd echter afgekeurd wegens duwen. Nils Petersen kon met een schot in de slotfase nog gelijkmaken voor Freiburg, maar Hradecky bracht redding.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

2 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

2 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

3 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

5 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

5 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

6 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

7 uur geleden