Bosz ergert zich in groot deel van wedstrijd aan spel PSV
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz maakte zaterdag opnieuw duidelijk dat het spel van PSV snel beter moet worden. Na de zege op FC Utrecht in de Eredivisie (2-0) was hij kritisch, net als vier dagen eerder na de zege van 4-1 op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. "Ik heb me in de eerste helft lopen ergeren, het tempo was veel te laag. Ik heb goede dingen gezien, maar ook hele slechte", aldus de trainer van de Eindhovenaren.
PSV speelde voor rust in een te laag tempo, oordeelde de trainer. "In balbezit moet iedereen in beweging zijn, anders speel je een tegenstander niet kapot. Het was heel slecht verzorgd", aldus Bosz. "Het eerste gedeelte na rust was niet veel beter. Dat we deze wedstrijd winnen, komt door individuele kwaliteiten en onze wissels. Zij hebben het goede voorbeeld gegeven. Dit is hoe je moet spelen, hoe je er in moet komen. Geweldig."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
7 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
12 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
20 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
20 uur geleden