Bosz ergert zich in groot deel van wedstrijd aan spel PSV
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz maakte zaterdag opnieuw duidelijk dat het spel van PSV snel beter moet worden. Na de zege op FC Utrecht in de Eredivisie (2-0) was hij kritisch, net als vier dagen eerder na de zege van 4-1 op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. "Ik heb me in de eerste helft lopen ergeren, het tempo was veel te laag. Ik heb goede dingen gezien, maar ook hele slechte", aldus de trainer van de Eindhovenaren.
PSV speelde voor rust in een te laag tempo, oordeelde de trainer. "In balbezit moet iedereen in beweging zijn, anders speel je een tegenstander niet kapot. Het was heel slecht verzorgd", aldus Bosz. "Het eerste gedeelte na rust was niet veel beter. Dat we deze wedstrijd winnen, komt door individuele kwaliteiten en onze wissels. Zij hebben het goede voorbeeld gegeven. Dit is hoe je moet spelen, hoe je er in moet komen. Geweldig."
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
12 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
24 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
27 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.
9 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.
9 uur geleden