Bosz ergert zich in groot deel van wedstrijd aan spel PSV
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz maakte zaterdag opnieuw duidelijk dat het spel van PSV snel beter moet worden. Na de zege op FC Utrecht in de Eredivisie (2-0) was hij kritisch, net als vier dagen eerder na de zege van 4-1 op Sturm Graz in de derde voorronde van de Champions League. "Ik heb me in de eerste helft lopen ergeren, het tempo was veel te laag. Ik heb goede dingen gezien, maar ook hele slechte", aldus de trainer van de Eindhovenaren.
PSV speelde voor rust in een te laag tempo, oordeelde de trainer. "In balbezit moet iedereen in beweging zijn, anders speel je een tegenstander niet kapot. Het was heel slecht verzorgd", aldus Bosz. "Het eerste gedeelte na rust was niet veel beter. Dat we deze wedstrijd winnen, komt door individuele kwaliteiten en onze wissels. Zij hebben het goede voorbeeld gegeven. Dit is hoe je moet spelen, hoe je er in moet komen. Geweldig."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het in 2027 aflopende contract met middenvelder Jorthy Mokio opengebroken en met vier jaar verlengd. De 18-jarige Belg is nu tot de zomer van 2031 aan de Amsterdamse voetbalclub verbonden.
11 minuten geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts ziet zichzelf nog niet als een van de nieuwe leiders van Oranje. Hoewel de 22-jarige linksback van FC Barcelona één van de sterren van Nederland is, stelt ze zich buiten de lijnen bescheiden op. "Ik ben niet iemand van heel veel woorden. Ik wil vooral mijn voeten laten spreken", zegt Brugts in aanloop naar het WK-kwalificatieduel tegen Frankrijk dat dinsdag in Breda wordt gespeeld.
57 minuten geledenZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door wereldvoetbalbond FIFA aangewezen als een van de scheidsrechters op het komende WK. Dat meldt de KNVB.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
9 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
20 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
21 uur geleden