Bosz en Leverkusen openen 2020 met zege op Paderborn
PADERBORN (ANP) - Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen zijn eerste competitiewedstrijd van 2020 gewonnen. Bij hekkensluiter Paderborn won Leverkusen met 4-1. De ploeg van Bosz, die afgelopen vrijdag zijn contract in Leverkusen verlengde tot medio 2022, komt door de zege op 31 punten en staat daarmee zesde.
Leverkusen, dat startte met Daley Sinkgraven, maakte het verschil met Paderborn al in de eerste helft. Kevin Volland opende de score in de elfde minuut en was drie minuten later op aangeven van Kai Havertz opnieuw trefzeker. Nog voor rust maakte Julian Baumgartlinger de 3-0.
In de tweede helft knokte Paderborn zich een beetje terug. Dennis Srbeny scoorde uit de rebound nadat het schot van aanvoerder Klaus Gjasula was gekeerd door doelman Lukas Hradecky. Havertz herstelde de marge echter weer met de 4-1.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
3 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
3 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
5 uur geleden