Bosz en Leverkusen openen 2020 met zege op Paderborn
PADERBORN (ANP) - Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen zijn eerste competitiewedstrijd van 2020 gewonnen. Bij hekkensluiter Paderborn won Leverkusen met 4-1. De ploeg van Bosz, die afgelopen vrijdag zijn contract in Leverkusen verlengde tot medio 2022, komt door de zege op 31 punten en staat daarmee zesde.
Leverkusen, dat startte met Daley Sinkgraven, maakte het verschil met Paderborn al in de eerste helft. Kevin Volland opende de score in de elfde minuut en was drie minuten later op aangeven van Kai Havertz opnieuw trefzeker. Nog voor rust maakte Julian Baumgartlinger de 3-0.
In de tweede helft knokte Paderborn zich een beetje terug. Dennis Srbeny scoorde uit de rebound nadat het schot van aanvoerder Klaus Gjasula was gekeerd door doelman Lukas Hradecky. Havertz herstelde de marge echter weer met de 4-1.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil het Philips Stadion voor 2030 flink uitbreiden. De regerend landskampioen uit Eindhoven mikt op een capaciteit van 52.000 tot 58.500 plaatsen. De koploper van de Eredivisie kan nu maximaal 35.000 fans tijdens thuisduels toelaten.
11 minuten geledenISTANBUL (ANP/DPA) - Galatasaray eist van de UEFA een schadevergoeding voor de blessure die Noa Lang woensdag heeft opgelopen in het verloren uitduel met Liverpool in de Champions League (4-0). De aanvaller van het Nederlands elftal raakte met een duim bekneld tussen twee reclameborden en heeft zich laten opereren aan een diepe snee in zijn duim.
12 minuten geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
2 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geleden