Bosz doet mogelijk beroep op Bajraktarevic voor duel Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz doet dinsdag mogelijk een beroep op nieuwkomer Esmir Bajraktarevic voor het bekerduel met Excelsior. Dat zei de coach van de koploper van de Eredivisie een dag voor de wedstrijd in Eindhoven.
"Hij traint zo mee, en als dat goed gaat, zit hij bij de selectie. Dan is er natuurlijk ook de mogelijkheid dat hij in actie komt", werd Bosz op de website van PSV geciteerd. De 19-jarige international van Bosnië en Herzegovina kwam begin januari over van het Amerikaanse New England Revolution.
Bosz kiest in de beker opnieuw voor keeper Joël Drommel in plaats van Walter Benítez. "Joël is ook een goede keeper en ik vind dat hij het verdient om in de beker te spelen", aldus Bosz.
PSV speelde zaterdag gelijk tegen AZ (2-2). Excelsior is de nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in de achtste finales van de KNVB-beker begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
4 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
4 uur geleden