Bosz doet mogelijk beroep op Bajraktarevic voor duel Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz doet dinsdag mogelijk een beroep op nieuwkomer Esmir Bajraktarevic voor het bekerduel met Excelsior. Dat zei de coach van de koploper van de Eredivisie een dag voor de wedstrijd in Eindhoven.
"Hij traint zo mee, en als dat goed gaat, zit hij bij de selectie. Dan is er natuurlijk ook de mogelijkheid dat hij in actie komt", werd Bosz op de website van PSV geciteerd. De 19-jarige international van Bosnië en Herzegovina kwam begin januari over van het Amerikaanse New England Revolution.
Bosz kiest in de beker opnieuw voor keeper Joël Drommel in plaats van Walter Benítez. "Joël is ook een goede keeper en ik vind dat hij het verdient om in de beker te spelen", aldus Bosz.
PSV speelde zaterdag gelijk tegen AZ (2-2). Excelsior is de nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in de achtste finales van de KNVB-beker begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
11 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
14 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
14 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden