Bosz doet mogelijk beroep op Bajraktarevic voor duel Excelsior
EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz doet dinsdag mogelijk een beroep op nieuwkomer Esmir Bajraktarevic voor het bekerduel met Excelsior. Dat zei de coach van de koploper van de Eredivisie een dag voor de wedstrijd in Eindhoven.
"Hij traint zo mee, en als dat goed gaat, zit hij bij de selectie. Dan is er natuurlijk ook de mogelijkheid dat hij in actie komt", werd Bosz op de website van PSV geciteerd. De 19-jarige international van Bosnië en Herzegovina kwam begin januari over van het Amerikaanse New England Revolution.
Bosz kiest in de beker opnieuw voor keeper Joël Drommel in plaats van Walter Benítez. "Joël is ook een goede keeper en ik vind dat hij het verdient om in de beker te spelen", aldus Bosz.
PSV speelde zaterdag gelijk tegen AZ (2-2). Excelsior is de nummer 2 van de Keuken Kampioen Divisie. Het duel in de achtste finales van de KNVB-beker begint dinsdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
20 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
2 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
5 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
5 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
6 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
6 uur geleden