Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bosz boekt met Bayer Leverkusen belangrijke zege op FC Köln

Bosz boekt met Bayer Leverkusen belangrijke zege op FC Köln

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen een belangrijke zege geboekt op 1. FC Köln. Door de 3-1-zege houdt Leverkusen de kansen op het veroveren van een startbewijs voor de Champions League in eigen hand.

Bayer begon voortvarend en nam al in de zevende minuut de leiding via Sven Bender, die een corner subtiel verlengde. Nog voor rust maakte Kai Havertz er 2-0 van. De bezoekers kwam via Sebastiaan Bornauw, die na een uur raak kopte uit een corner, terug tot 2-1, waarna Moussa Diaby het duel pas in de 83e minuut besliste.

De ploeg van Bosz neemt de vierde plaats nu weer over van Borussia Mönchengladbach, dat dinsdag met 3-0 van Wolfsburg wist te winnen. Leverkusen moet nog uit tegen Hertha BSC en ontvangt tijdens de laatste speelronde Mainz 05. Gladbach gaat nog op bezoek bij Paderborn en speelt nog thuis tegen Hertha.

RB Leipzig

RB Leipzig verzuimde zich officieus te verzekeren van deelname aan de Champions League. Leipzig gaf thuis tegen Fortuna Düsseldorf een riante voorsprong uit handen. Het werd 2-2, terwijl het in de 87e minuut nog 2-0 stond. De gelijkmaker werd in de 92e minuut gemaakt door André Hoffmann, die raak kopte uit een corner.

Borussia Dortmund, dat de landstitel aan Bayern München heeft moeten laten, werd in het eigen Signal Iduna Park verslagen door Mainz 05, dat daarmee een voorschot nam op lijfsbehoud: 0-2. Jonathan Burkardt en Jean-Philippe Mateta (penalty) scoorden.

Mainz

Mainz, waar Jerry St. Juste en Jean-Paul Boëtius de hele wedstrijd speelden, staat nu vijf punten los van plek 16, die nacompetitie als gevolg heeft.

Alleen Bayern was er dit seizoen nog in geslaagd te winnen in Dortmund. Vorige maand werd het 0-1.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

8 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

9 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

10 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

10 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

11 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

13 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

14 uur geleden