Bosz begint met Bayer Leverkusen met doelpuntloos gelijkspel
WOLFSBURG (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft in de eerste speelronde van de Bundesliga met Bayer Leverkusen genoegen moeten nemen met een punt. De uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg eindigde in 0-0.
Bij de thuisploeg deed spits Wout Weghorst de hele wedstrijd mee, bij Leverkusen werd Daley Sinkgraven een kwartier voor tijd gewisseld voor Wendell. Bosz liet zijn nieuwe aanwinst Patrik Schick, overgenomen van AS Roma, na een uur invallen. De Tsjech wist het verschil ook niet te maken.
Wolfsburg en Leverkusen, respectievelijk de nummers 7 en 5 van vorig seizoen, speelden 46 keer eerder tegen elkaar in de Bundesliga en nog nooit eindigde een competitiewedstrijd tussen de twee clubs zonder doelpunten.
Eerder op de dag was RB Leipzig op eigen veld met 3-1 te sterk voor Mainz 05. Regerend kampioen Bayern München won vrijdag met liefst 8-0 van Schalke 04.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
2 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
19 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
21 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
22 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden