Bosz begint met Bayer Leverkusen met doelpuntloos gelijkspel
WOLFSBURG (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft in de eerste speelronde van de Bundesliga met Bayer Leverkusen genoegen moeten nemen met een punt. De uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg eindigde in 0-0.
Bij de thuisploeg deed spits Wout Weghorst de hele wedstrijd mee, bij Leverkusen werd Daley Sinkgraven een kwartier voor tijd gewisseld voor Wendell. Bosz liet zijn nieuwe aanwinst Patrik Schick, overgenomen van AS Roma, na een uur invallen. De Tsjech wist het verschil ook niet te maken.
Wolfsburg en Leverkusen, respectievelijk de nummers 7 en 5 van vorig seizoen, speelden 46 keer eerder tegen elkaar in de Bundesliga en nog nooit eindigde een competitiewedstrijd tussen de twee clubs zonder doelpunten.
Eerder op de dag was RB Leipzig op eigen veld met 3-1 te sterk voor Mainz 05. Regerend kampioen Bayern München won vrijdag met liefst 8-0 van Schalke 04.
Meer uit Voetbal
RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
51 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
58 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
4 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
4 uur geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft op de laatste speelronde toch weer de Schotse landstitel veroverd. Daizen Maeda maakte in de 88e minuut een belangrijke treffer (2-1) in het thuisduel met Heart of Midlothian. Het doelpunt van de Japanner werd eerst nog afgekeurd, maar de videoscheidsrechter zag dat hij niet buitenspel stond. Vervolgens bepaalde Callum Osmand in de 98e minuut de eindstand (3-1).
7 uur geleden