Bosvelt verlengt contract bij Go Ahead Eagles tot zomer 2025
DEVENTER (ANP) - Technisch manager Paul Bosvelt heeft zijn contract bij Go Ahead Eagles tussentijds met een jaar verlengd. Oud-profvoetballer Bosvelt (52) blijft nu tot de zomer van 2025 bij de voetbalclub uit Deventer.
In een reactie op de website van Go Ahead Eagles zegt Bosvelt dat hij niet zomaar bij elke club technisch manager kan zijn. "Voor mij persoonlijk is het belangrijk dat ik een goed gevoel heb bij het DNA van een club." Hij zegt dat hij en zijn gezin hun draai in Deventer hebben gevonden. "Bovendien zie ik na vijf jaar als technisch manager bij Go Ahead Eagles nog steeds voldoende uitdaging om er méér uit te halen door met de club nog meer stappen te maken, nog stabieler te worden."
Go Ahead Eagles staat in de Eredivisie op de elfde plaats.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).
7 uur geledenGDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De aftrap van de wedstrijd tussen Feyenoord en Panathinaikos in de Europa League is uitgesteld naar 21.00 uur. Dat meldt Feyenoord op de eigen website.
14 uur geledenZURICH (ANP) - Mitchell van der Gaag is na vijf maanden alweer vertrokken bij FC Zürich. De club uit Zwitserland laat weten dat het eerste elftal zich onvoldoende verbetert onder de 54-jarige hoofdtrainer. FC Zürich staat op de achtste plaats in de competitie.
15 uur geleden