Bosschaart verwacht weer 'mooie ervaring' in Milaan na loting
ROTTERDAM (ANP) - Interim-trainer Pascal Bosschaart van Feyenoord spreekt van een "bijzondere" loting in de Champions League, nadat de Rotterdammers opnieuw werden gekoppeld aan een club uit Milaan. Feyenoord schakelde dinsdag AC Milan uit en speelt volgende maand tegen Internazionale in de achtste finales. "Terug naar Milaan zal wederom een mooie ervaring worden denk ik", zei de coach in aanloop naar het competitieduel met Almere City.
"Het is zeker bijzonder", wist Bosschaart tijdens de persconferentie een dag voor het thuisduel met Almere van zaterdag. "Maar ik denk dat iedere ploeg die je had kunnen treffen speciaal zou zijn geweest. Als je zo ver bent in het toernooi, dan is elke wedstrijd bijzonder."
Bosschaart, die nog niet weet wanneer zijn functie als tijdelijke opvolger van de vertrokken Brian Priske eindigt, durft weinig te zeggen over de kansen van Feyenoord tegen de regerend kampioen van Italië. "Dat is lastig inschatten. Maar iedereen gaf ons ook weinig kans tegen AC Milan en als je dan ziet hoe we hebben gespeeld en de mogelijkheden die we hebben gecreëerd, dan hoeven we niet te zeggen dat we daar voor 'de kat zijn viool' heengaan."
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP/DPA) - Zestien Feyenoord-supporters zijn donderdagavond in Stuttgart aangehouden wegens vernieling en het afsteken van vuurwerk na de Europa League-wedstrijd tegen VfB Stuttgart. Dat maakte de politie bekend. Stuttgart won de wedstrijd met 2-0.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in Londen niet kunnen stunten tegen Crystal Palace in de derde speelronde van de Conference League. De nummer 9 van de Premier League was te sterk voor de nummer 3 van de Eredivisie: 3-1. De Alkmaarders blijven dankzij de eerdere zege op Slovan Bratislava op 3 punten staan en zakken weg in de stand. Crystal Palace is op 6 punten gekomen en klimt juist omhoog.
13 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Feyenoord heeft de derde nederlaag in vier duels in de Europa League geleden. De club verloor de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart door doelpunten van Bilal El Khannouss en Deniz Undav in de slotfase (2-0).
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli wilde donderdagavond niets kwijt over de situatie bij zijn oude werkgever. Dat zei de Italiaan bij de persconferentie na afloop van de Europa League-wedstrijd tegen FC Utrecht met zijn huidige club FC Porto die eindigde in 1-1.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft na vier duels voor het eerst een punt overgehouden aan een Europa League-wedstrijd. Tegen het FC Porto van trainer Francesco Farioli werd het in een uitverkochte Galgenwaard 1-1. Utrecht-keeper Vasilis Barkas moest in de 66e minuut na de gelijkmaker met een rode kaart het veld verlaten na een opstootje met doelpuntenmaker Borja Sainz.
15 uur geledenSALZBURG (ANP) - Go Ahead Eagles heeft niet opnieuw gestunt in de Europa League. De laatste winnaar van de KNVB-beker verloor het uitduel met RB Salzburg (2-0) na een goede eerste helft en een minder optreden na rust .
15 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Gonçalo Borges begint om 21.00 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen VfB Stuttgart in de Europa League. De linksbuiten vormt een voorhoede met Ayase Ueda en Anis Hadj Moussa.
15 uur geleden