Bosschaart mag zestig dagen interim-trainer Feyenoord zijn
ROTTERDAM (ANP) - Pascal Bosschaart mag zestig dagen lang interim-trainer van Feyenoord zijn. Dat schrijven de huidige reglementen voor, werd dinsdag duidelijk tijdens een persconferentie in De Kuip.
Bosschaart heeft het trainersdiploma UEFA A. Dat is niet voldoende om als hoofdcoach te werken, daarvoor is de UEFA Pro-opleiding nodig. Bosschaart had die opleiding bij de KNVB graag gedaan, maar mag dat nog niet. "Ze werken met een aantal criteria. Ik ben niet ver genoeg om die Pro-cursus te kunnen doen", zei Bosschaart, die na zijn aanstelling bij Feyenoord een berichtje kreeg van Jan Zoutman, die bij de KNVB hoofddocent voetbalopleidingen is. "Hij wenste mij succes. Ik heb hem gezegd dat hij mij alsnog kan toelaten tot de Pro-cursus", grapte Bosschaart.
Assistenten John de Wolf en Etiënne Reijnen hebben ook niet de benodigde papieren om voor de groep te staan, zodat Feyenoord na de termijn van zestig dagen iemand anders moet hebben aangesteld.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
3 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden