Boscagli noemt weinige tegentreffers succes van hele PSV-elftal
LENS (ANP) - Olivier Boscagli vindt het niet alleen de verdienste van doelman Walter Benítez en de verdedigers dat PSV dit seizoen in de Eredivisie weinig doelpunten tegen krijgt. "Verdedigen doe je met z'n allen, het is een taak van ons hele team", aldus de Fransman, die maandag terugkeerde in zijn geboorteland voor de wedstrijd tegen RC Lens in de Champions League. De familie van de moeder van Boscagli komt uit die omgeving.
PSV incasseerde in de eerste negen competitieduels maar drie treffers. Vorig seizoen kwam het aantal tegendoelpunten in de Eredivisie uit op veertig. "We hebben nu andere spelers en we voetballen op een wat andere manier", aldus Boscagli, die met PSV in de twee pouleduels in de Champions League tegen Arsenal (4-0) en Sevilla (2-2) wel al zes doelpunten tegen kreeg. Volgens de verdediger is dat geen reden om tegen Lens dingen te veranderen. "We moeten onze eigen stijl aanhouden."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
2 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
13 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
16 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
17 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
18 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
18 uur geleden