Boscagli noemt weinige tegentreffers succes van hele PSV-elftal
LENS (ANP) - Olivier Boscagli vindt het niet alleen de verdienste van doelman Walter Benítez en de verdedigers dat PSV dit seizoen in de Eredivisie weinig doelpunten tegen krijgt. "Verdedigen doe je met z'n allen, het is een taak van ons hele team", aldus de Fransman, die maandag terugkeerde in zijn geboorteland voor de wedstrijd tegen RC Lens in de Champions League. De familie van de moeder van Boscagli komt uit die omgeving.
PSV incasseerde in de eerste negen competitieduels maar drie treffers. Vorig seizoen kwam het aantal tegendoelpunten in de Eredivisie uit op veertig. "We hebben nu andere spelers en we voetballen op een wat andere manier", aldus Boscagli, die met PSV in de twee pouleduels in de Champions League tegen Arsenal (4-0) en Sevilla (2-2) wel al zes doelpunten tegen kreeg. Volgens de verdediger is dat geen reden om tegen Lens dingen te veranderen. "We moeten onze eigen stijl aanhouden."
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
44 minuten geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in eigen huis met 3-1 verloren van Crystal Palace in de Premier League. De Londense club kwam al voor de rust met tien man te staan na een rode kaart van Micky van de Ven. Met tien man incasseerden de Spurs drie treffers.
9 uur geledenGIZEH (ANP/Belga) - De Afrika Cup voor voetbalsters wordt uitgesteld van maart naar juli. De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft het toernooi amper twaalf dagen voor de oorspronkelijke startdatum uitgesteld "door onvoorziene omstandigheden". De Afrika Cup stond gepland van 17 maart tot en met 3 april in Marokko, maar vindt nu plaats van 25 juli tot en met 16 augustus.
14 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
1 dag geleden