Boscagli noemt weinige tegentreffers succes van hele PSV-elftal
LENS (ANP) - Olivier Boscagli vindt het niet alleen de verdienste van doelman Walter Benítez en de verdedigers dat PSV dit seizoen in de Eredivisie weinig doelpunten tegen krijgt. "Verdedigen doe je met z'n allen, het is een taak van ons hele team", aldus de Fransman, die maandag terugkeerde in zijn geboorteland voor de wedstrijd tegen RC Lens in de Champions League. De familie van de moeder van Boscagli komt uit die omgeving.
PSV incasseerde in de eerste negen competitieduels maar drie treffers. Vorig seizoen kwam het aantal tegendoelpunten in de Eredivisie uit op veertig. "We hebben nu andere spelers en we voetballen op een wat andere manier", aldus Boscagli, die met PSV in de twee pouleduels in de Champions League tegen Arsenal (4-0) en Sevilla (2-2) wel al zes doelpunten tegen kreeg. Volgens de verdediger is dat geen reden om tegen Lens dingen te veranderen. "We moeten onze eigen stijl aanhouden."
Meer uit Voetbal
STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.
6 uur geledenSOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.
9 uur geledenPRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
11 uur geledenSTUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.
13 uur geleden