Bos vijfde in wereldbeker skeleton Sankt Moritz
SANKT MORITZ (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is naast het podium beland in de wereldbekerwedstrijd in het Zwitserse Sankt Moritz. De winnares van brons tijdens de Olympische Spelen van 2022 eindigde als vijfde. Bos wist deze winter pas één keer te winnen, op 13 december in het Letse Sigulda.
De overwinning in Sankt Moritz was voor de Oostenrijkse Janine Flock, die in twee runs tot een tijd van 2.18,65 kwam. Ze was 0,18 seconde sneller dan de Belgische Kim Meylemans, die tweede werd. De Braziliaanse Nicole Rocha Silveira eindigde als derde op 0,27.
Bos gaf 0,75 toe op Flock. Ze was in de tweede heat de eerste die het baanrecord verbeterde (1.09,45), maar de recordtijd hield maar kort stand, want de vier vrouwen die boven haar eindigden waren allemaal sneller. Flock zette uiteindelijk het baanrecord op 1.09,09.
Bos staat in de stand van de wereldbeker derde met 1273 punten. Flock leidt met 1390 punten.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Atleet Niels Laros komt dit seizoen niet meer in actie. De 21-jarige Oosterhouter heeft opnieuw last gekregen van zijn achillespees, meldt hij op Instagram.
11 uur geledenSOUTHPORT (ANP) - Ryan Fox heeft de 154e editie van de British Open gewonnen. De 39-jarige golfer uit Nieuw-Zeeland verzekerde zich met een birdie op de laatste hole van zijn eerste major-titel.
12 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Tour de France is na het uitvallen van Jonas Vingegaard niet meer hetzelfde volgens Tadej Pogačar. De Sloveense geletruidrager zei dat zondag in een flashinterview na afloop van de vijftiende etappe van de Ronde van Frankrijk.
12 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Mercedes-coureur Kimi Antonelli voelt dat hij nog steeds het 'momentum' heeft. De 19-jarige Italiaan boekte zijn zesde seizoenszege in de Grote Prijs van België en vergrootte zijn voorsprong in het wereldkampioenschap van de Formule 1.
13 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - Remco Evenepoel heeft de vijftiende etappe in de Tour de France gewonnen. De Belg van Red Bull-Bora-hansgrohe ging in de rit van Champagnole over 183,9 kilometer naar Plateau de Solaison als eerste over de streep voor geletruidrager Tadej Pogačar.
14 uur geledenPLATEAU DE SOLAISON (ANP) - De Deense kopman Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike is uitgevallen in de Tour de France. Hij kwam 20 kilometer voor de finish in Plateau de Solaison ten val. Vingegaard stond op de tweede plaats in het algemeen klassement op 4,5 minuut achterstand op geletruidrager Tadej Pogačar.
15 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.
15 uur geleden