Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bos moet genoegen nemen met negende plaats op WK skeleton

Bos moet genoegen nemen met negende plaats op WK skeleton

WINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos heeft op het wereldkampioenschap skeleton in Winterberg genoegen moeten nemen met de negende plaats. Ze zette in de vierde en laatste run weliswaar de vierde tijd neer, maar die bracht haar niet hoger in het klassement. De 30-jarige Edese eindigde op de positie waar ze ook stond na de derde run.

De wereldtitel ging naar de Canadese Hallie Clarke, die veruit de snelste was in de laatste afdaling. De Belgische Kim Meylemans gleed naar het zilver en de Duitse Hannah Neise bleef achter met brons. Neisse stond na de derde run nog samen met Clarke bovenaan.

Bos was donderdag in de eerste run nog de snelste, maar ze kwam in de tweede omloop niet verder dan de 21e plek. Bos had problemen met het vastmaken van haar helm en ging daardoor niet goed van start.

In haar derde en vierde run zat haar helm goed, maar beide keren was de start niet bijster snel. Ze maakte op de slee wel tijd goed, maar niet genoeg om flink te stijgen in het klassement. Bos won vorig jaar zilver op het WK. Op de Olympische Spelen van 2022 in Beijing pakte ze brons.

Meer uit Sport

Tweede ritzege Kooij in Ronde van Oman

MUSCAT (ANP) - Olav Kooij heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Ronde van Oman. De Nederlandse wielrenner van Visma - Lease a Bike was de snelste in de massasprint na een rit over 181 kilometer met finish nabij het Oman Convention and Exhibition Center in hoofdstad Muscat.

38 minuten geleden
Wielrenster Van den Broek-Blaak stopt door tweede zwangerschap

ROTTERDAM (ANP) - Wielrenster Chantal van den Broek-Blaak is opnieuw zwanger en heeft haar loopbaan beëindigd. Dat meldt haar ploeg SD Worx-Protime. De 35-jarige ex-wereldkampioene op de weg keerde na de geboorte van haar eerste kind, in mei 2023, vorig jaar terug in het peloton. Dat gaat nu niet gebeuren. "Het was even schakelen, maar een mooiere reden om te stoppen met de topsport is er niet te bedenken", zegt de renster uit Berkel en Rodenrijs in een persbericht van de ploeg.

1 uur geleden
Eerste Esports Olympics in 2027 in Saudi-Arabië

LAUSANNE (ANP) - De eerste Olympische Spelen voor computergames, de Esports Olympics, zijn over twee jaar in Saudi-Arabië. De hoofdstad Riyad is in 2027 gastheer van het evenement, meldt het Internationaal Olympisch Comité. Dit jaar zullen al de eerste toernooien worden gehouden die meetellen voor de kwalificatie.

1 uur geleden
Motorcrosser Herlings mist na operatie opening WK in Argentinië

MATTIGHOFEN (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings mist begin maart de eerste grand prix van het seizoen in Argentinië. De vijfvoudig wereldkampioen revalideert nog van een knieoperatie. De 30-jarige crosser scheurde in oktober vorig jaar de kruisband van zijn rechterknie tijdens een cross in Valkenswaard.

2 uur geleden
Doncic debuteert na spraakmakende ruil met 14 punten voor Lakers

LOS ANGELES (ANP) - Sterspeler Luka Doncic heeft zijn hooggespannen debuut gemaakt voor Los Angeles Lakers in de NBA. De Sloveense basketballer stond ongeveer 24 minuten op het veld en maakte 14 punten in de wedstrijd tegen Utah Jazz. De Lakers wonnen met 132-113 en boekten hun zesde overwinning op rij.

4 uur geleden
Van de Zandschulp verliest ook in Marseille in eerste ronde

MARSEILLE (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is ook op zijn vijfde toernooi van 2025 meteen uitgeschakeld. De 29-jarige Veenendaler verloor op het ATP-toernooi van Marseille in drie sets van de Italiaan Lorenzo Sonego: 1-6 6-3 3-6.

13 uur geleden
Golficoon Woods stelt rentree uit vanwege overlijden moeder

SAN DIEGO (ANP/RTR) - Golficoon Tiger Woods heeft zijn rentree op de golfbaan uitgesteld vanwege het recente overlijden van zijn moeder. De 49-jarige Amerikaan zou donderdag bij de Genesis Invitational op de golfbaan van Torrey Pines bij San Diego zijn eerste toernooi sinds juli spelen.

16 uur geleden