Borussia rekent op rentree Haaland
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund gaat ervan uit dat Erling Haaland zaterdag zijn rentree kan maken bij Borussia Dortmund. De Noorse aanvaller, dit seizoen goed voor 25 doelpunten, is hersteld van een spierblessure.
Borussia neemt het zaterdag op tegen RB Leipzig. "We gaan ervan uit dat alles goed gaat. Hij is pijnvrij en is een optie voor zaterdag", aldus coach Edin Terzic.
De club uit Dortmund strijdt als de huidige nummer 5 nog voor een plek in de top 4 van de Bundesliga, die toegang geeft tot de Champions League. Leipzig is als huidige nummer 2 al vrijwel zeker van deelname. De twee ploegen treffen elkaar volgende week ook in de finale van de Duitse beker. "We gaan er alles aan doe om de 3 punten tegen Leipzig te pakken", aldus Terzic.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ziggo stopt op 1 juli volgend jaar als hoofdsponsor van Ajax. Het bedrijf heeft besloten het aflopende contract niet te verlengen.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe meldt de komst van Dirk Kuyt als assistent-trainer van de nieuwe hoofdcoach İsmail Kartal. De club uit Istanbul zegt een principeakkoord te hebben met de Nederlandse oud-international, die de trainer is van FC Dordrecht en nog een contract heeft tot medio 2028.
3 uur geledenTORONTO (ANP/DPA) - Canada heeft Ivoorkust-international Elye Wahi de toegang tot het land ontzegd. De 23-jarige aanvaller kan daardoor niet met de selectie van Ivoorkust naar Toronto reizen voor de groepswedstrijd op het WK tegen Duitsland van zaterdag.
3 uur geledenNYON (ANP) - De Nederlandse voetbalsters nemen het in de play-offs voor de kwalificatie voor het WK van 2027 in Brazilië, op tegen Hongarije. Als de voetbalsters dat tweeluik winnen, wacht er nog een tegenstander over twee wedstrijden. Dat is dan tegen de winnaar van de wedstrijden tussen Turkije en Slovenië.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst was verrast dat Feyenoord bij hem uitkwam. Dat zei de 51-jarige trainer donderdag tijdens zijn presentatie als hoofdtrainer in De Kuip.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Ibrahima Konaté vastgelegd tot medio 2030. De 27-jarige Franse international vertrok eerder dit voorjaar na vijf seizoenen transfervrij bij Liverpool.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Colombia heeft de eerste wedstrijd op het WK voetbal tegen Oezbekistan gewonnen. Luis Díaz speelde een hoofdrol in een volgepakt stadion in Mexico-Stad. De aanvaller van Bayern München had met een doelpunt en een assist een groot aandeel in de zege: 3-1.
11 uur geleden