Borussia rekent op rentree Haaland
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund gaat ervan uit dat Erling Haaland zaterdag zijn rentree kan maken bij Borussia Dortmund. De Noorse aanvaller, dit seizoen goed voor 25 doelpunten, is hersteld van een spierblessure.
Borussia neemt het zaterdag op tegen RB Leipzig. "We gaan ervan uit dat alles goed gaat. Hij is pijnvrij en is een optie voor zaterdag", aldus coach Edin Terzic.
De club uit Dortmund strijdt als de huidige nummer 5 nog voor een plek in de top 4 van de Bundesliga, die toegang geeft tot de Champions League. Leipzig is als huidige nummer 2 al vrijwel zeker van deelname. De twee ploegen treffen elkaar volgende week ook in de finale van de Duitse beker. "We gaan er alles aan doe om de 3 punten tegen Leipzig te pakken", aldus Terzic.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
5 minuten geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
1 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
2 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.
3 uur geleden