Borussia Mönchengladbach grote verliezer
MÖNCHENGLADBACH (ANP) - In groep J van de Europa League is Borussia Mönchengladbach verrassend uitgeschakeld. De Duitse ploeg, momenteel koploper in eigen land, ging op eigen veld met 1-2 onderuit tegen Medipol Basaksehir. Daardoor zakte Borussia van de eerste naar de derde plek in de eindstand van de poule. AS Roma profiteerde van de nederlaag en kwalificeerde zich als nummer twee voor de volgende ronde na een gelijkspel tegen nummer vier RZ Pellets WAC uit Oostenrijk (2-2).
Marcus Thuram zette Borussia Mönchengladbach na ruim een half uur op voorsprong. Dankzij treffers van Irfan Kahveci en Enzo Crivelli, in de slotminuut, pakte de Turkse ploeg alsnog de zege en zelfs de groepswinst. Aanvaller Eljero Elia speelde bij de bezoekers de gehele wedstrijd.
Voor AS Roma, zonder de geblesseerde Justin Kluivert, kwamen voor eigen publiek Diego Perotti (1-0) en Edin Dzeko (2-1) tot scoren.
Meer uit Voetbal
PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
44 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
4 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
20 uur geleden