Borussia Dortmund zonder verdediger Süle naar AC Milan
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het in de wedstrijd tegen AC Milan in de Champions League dinsdag doen zonder Niklas Süle. De 28-jarige centrumverdediger van de Duitse club is ziek. Sébastien Haller en Karim Adeyemi, die afgelopen zaterdag nog ontbraken in de met 4-2 gewonnen wedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach, behoren wel tot de selectie die maandag naar Milaan is afgereisd. De lang geblesseerde Felix Nmecha en Julien Duranville ontbreken.
Als de Duitse club van Donyell Malen wint in Italië zijn ze zeker van de volgende ronde in de Champions League. "Dat we als lijstaanvoerder naar Milaan gaan, hebben we in de afgelopen weken bereikt", zei sportdirecteur Sebastian Kehl. "We weten echter dat ons een heel zware klus wacht."
Dortmund is met 7 punten koploper in groep F, voor Paris Saint-Germain. AC Milan staat derde met 5 punten.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
4 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
4 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
6 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
6 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
11 uur geleden