Borussia Dortmund zonder verdediger Süle naar AC Milan
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het in de wedstrijd tegen AC Milan in de Champions League dinsdag doen zonder Niklas Süle. De 28-jarige centrumverdediger van de Duitse club is ziek. Sébastien Haller en Karim Adeyemi, die afgelopen zaterdag nog ontbraken in de met 4-2 gewonnen wedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach, behoren wel tot de selectie die maandag naar Milaan is afgereisd. De lang geblesseerde Felix Nmecha en Julien Duranville ontbreken.
Als de Duitse club van Donyell Malen wint in Italië zijn ze zeker van de volgende ronde in de Champions League. "Dat we als lijstaanvoerder naar Milaan gaan, hebben we in de afgelopen weken bereikt", zei sportdirecteur Sebastian Kehl. "We weten echter dat ons een heel zware klus wacht."
Dortmund is met 7 punten koploper in groep F, voor Paris Saint-Germain. AC Milan staat derde met 5 punten.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City is doorgedrongen tot de kwartfinales van de FA Cup. De zevenvoudig winnaar van het bekertoernooi was op St. James' Park met 3-1 te sterk voor Newcastle United.
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft Excelsior de vierde competitienederlaag op rij bezorgd. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 15 van de ranglijst. Excelsior verloor de laatste vier duels met één doelpunt verschil.
46 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV maakte zich na de late overwinning op AZ (2-1) niet druk over de wijze waarop de zege tot stand was gekomen. De koploper won dankzij een laat doelpunt van Ricardo Pepi, nadat AZ de nodige kansen had gemist. "Tijdens een seizoen boek je op verschillende manieren overwinningen", wist de coach.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten van PSV ziet de late competitiezege op AZ (2-1) niet als een revanche voor de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC. "Dat is een ander toernooi en daar balen we nog steeds van", zei de middenvelder na afloop van het duel in Eindhoven.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in het thuisduel met Ierland met de nodige moeite de eerste zege geboekt in de WK-kwalificatie. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink won in de Utrechtse Galgenwaard met 2-1 dankzij treffers van Lineth Beerensteyn. Het winnende doelpunt viel pas in de 83e minuut.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Vier dagen na de uitschakeling in de halve finale van de KNVB-beker bij NEC (3-2) heeft PSV een benauwde 2-1-zege geboekt op AZ. De bekerfinalist uit Alkmaar had in Eindhoven de beste kansen, maar Ricardo Pepi bezorgde de thuisploeg in de slotfase de zege.
1 uur geledenKEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft een kleine zege geboekt tegen tien man van 1. FC Köln. De nummer 2 van de Bundesliga won in Keulen met 2-1. Jahmai Simpson-Pusey van de thuisploeg kreeg in de blessuretijd van de eerste helft de rode kaart.
2 uur geleden