Borussia Dortmund ziet veel spelers terugkeren op weg naar PSV
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund ziet veel spelers terugkeren in de aanloop naar de dubbele ontmoeting met PSV in de achtste finales van de Champions League. Trainer Edin Terzic kan vrijdag tijdens de competitiewedstrijd tegen SC Freiburg weer een beroep doen op Marco Reus, Julian Brandt, Gregor Kobel, Julian Ryerson en Karim Adeyemi.
Achter de naam van Jadon Sancho staat nog een klein vraagteken. De van Manchester United teruggekeerde Brit traint sinds woensdag weer volledig mee. "We nemen denk ik pas in de warming-up een beslissing over hem", zei Terzic op een persconferentie.
Borussia Dortmund staat vierde in de Bundesliga. De club speelt op 20 februari eerst een uitduel met PSV. De return is op 13 maart in Dortmund.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
15 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
18 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
22 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
58 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden