Borussia Dortmund verspeelt punten bij 1. FC Köln
KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de achtervolging op koploper Bayern München in de Bundesliga punten verspeeld. Bij 1. FC Köln kwam de nummer 2 niet verder dan 1-1. Dortmund heeft daardoor 6 punten achterstand op de titelverdediger, die zaterdag met 4-0 won van Union Berlin.
Marius Wolf opende in de 8e minuut de score voor de bezoekers uit Dortmund. Hij schoot raak op aangeven van Jude Bellingham. Nog voor de rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. Sebastian Andersson tikte binnen, nadat de bal was doorgekopt door Anthony Modeste. Donyell Malen kwam in de slotfase in het veld bij Dortmund, maar kon ook niet meer voor de zege zorgen.
Bayer Leverkusen won eerder op zondag met met 2-0 van VfL Wolfsburg. De doelpunten vielen pas laat in de wedstrijd. Invaller Paulinho, net in het veld, was twee keer trefzeker, vlak voor tijd en in de blessuretijd. Mitchel Bakker begon in de basis bij Leverkusen, Daley Sinkgraven viel in de slotfase in.
Leverkusen nam door de zege 3 punten afstand van RB Leipzig, dat thuis niet verder kwam dan 0-0 tegen Eintracht Frankfurt. Sam Lammers viel in de slotfase in bij Frankfurt.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona en het Spaans elftal wachten gespannen af wat de ernst van de blessure van sterspeler Lamine Yamal. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona viel uit in de wedstrijd tegen Celta de Vigo nadat hij een strafschop had genomen en leek last te hebben van een hamstringblessure.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft zijn 293e wedstrijd voor FC Barcelona op zijn naam staan. Dat blijkt uit de statistieken van de club. Daarmee is de 28-jarige middenvelder recordhouder van alle Nederlanders die bij de Catalaanse voetbalgrootmacht speelden. De Jong viel woensdag in de 73e minuut van het thuisduel met Celta de Vigo in.
13 uur geledenBURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
14 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
14 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
15 uur geleden