Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Borussia Dortmund verspeelt punten bij 1. FC Köln

Borussia Dortmund verspeelt punten bij 1. FC Köln

KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de achtervolging op koploper Bayern München in de Bundesliga punten verspeeld. Bij 1. FC Köln kwam de nummer 2 niet verder dan 1-1. Dortmund heeft daardoor 6 punten achterstand op de titelverdediger, die zaterdag met 4-0 won van Union Berlin.

Marius Wolf opende in de 8e minuut de score voor de bezoekers uit Dortmund. Hij schoot raak op aangeven van Jude Bellingham. Nog voor de rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. Sebastian Andersson tikte binnen, nadat de bal was doorgekopt door Anthony Modeste. Donyell Malen kwam in de slotfase in het veld bij Dortmund, maar kon ook niet meer voor de zege zorgen.

Bayer Leverkusen won eerder op zondag met met 2-0 van VfL Wolfsburg. De doelpunten vielen pas laat in de wedstrijd. Invaller Paulinho, net in het veld, was twee keer trefzeker, vlak voor tijd en in de blessuretijd. Mitchel Bakker begon in de basis bij Leverkusen, Daley Sinkgraven viel in de slotfase in.

Leverkusen nam door de zege 3 punten afstand van RB Leipzig, dat thuis niet verder kwam dan 0-0 tegen Eintracht Frankfurt. Sam Lammers viel in de slotfase in bij Frankfurt.

Meer uit Voetbal

Feyenoord boekt tegen Fortuna vijfde competitiezege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook zijn vijfde wedstrijd in de Eredivisie dit seizoen gewonnen. De ploeg van trainer Robin van Persie versloeg in De Kuip Fortuna Sittard met 2-0 dankzij treffers van Ayase Ueda en Aymen Sliti. Het was een duel uit de derde speelronde dat nog moest worden ingehaald.

57 minuten geleden
Edvardsen vervangt geblesseerde Berghuis tegen Inter

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen heeft woensdag een basisplaats in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Internazionale in de Champions League. De Noorse buitenspeler neemt de plaats in van de geblesseerde Steven Berghuis. Edvardsen krijgt de voorkeur boven Raúl Moro.

2 uur geleden
Aanvaller Slory in basis Feyenoord tegen Fortuna Sittard

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint in de competitiewedstrijd tegen Fortuna Sittard voor het eerst met Jaden Slory in de startopstelling. De 20-jarige aanvaller is de vervanger van Anis Hadj Moussa, die één duel moet toekijken na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. Slory, die al drie keer inviel, vormt de aanval met Ayase Ueda en Leo Sauer.

3 uur geleden
PSV vier tot zes weken zonder Boadu en Sildillia

EINDHOVEN (ANP) - PSV-coach Peter Bosz kan vier tot zes weken niet beschikken over Myron Boadu en Kiliann Sildillia. De spits en verdediger kampen allebei met een bovenbeenblessure. Boadu liep die afgelopen dinsdag op in het met 3-1-verloren duel met Union in de Champions League. Sildillia raakte afgelopen zaterdag geblesseerd in de wedstrijd tegen NEC Nijmegen.

6 uur geleden
Profvoetballer Partey bepleit zijn onschuld voor de rechter

LONDEN (ANP/RTR) - Profvoetballer Thomas Partey (32) heeft woensdag voor een rechtbank in Londen verklaard dat beschuldigingen tegen hem van verkrachting en aanranding van drie vrouwen onterecht zijn. De Ghanese international staat terecht op verdenking van vijf verkrachtingen en een aanranding in de periode tussen april 2021 en juni 2022. Partey was destijds speler van het Londense Arsenal.

10 uur geleden
De Jong terug in selectie van Barcelona voor duel in Newcastle

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is terug in de selectie van FC Barcelona. Dat meldt zijn club op X. De 28-jarige middenvelder is na een lichte blessure weer fit genoeg om donderdag in de Champions League uit bij Newcastle United te kunnen spelen. De Jong deed afgelopen zondag nog niet mee tijdens het competitieduel met Valencia.

11 uur geleden
Benfica ontslaat trainer Lage, Mourinho genoemd als opvolger

LISSABON (ANP) - Benfica heeft dinsdag na de thuisnederlaag (2-3) in de Champions League tegen Qarabag FK uit Azerbeidzjan hoofdtrainer Bruno Lage ontslagen. Lage had sinds september vorig jaar de leiding over het team van de Portugese topclub. Hij won de nationale beker en de Portugese supercup. Benfica eindigde als tweede, maar wist zich ten koste van Fenerbahçe wel te plaatsen voor de Champions League.

13 uur geleden