Borussia Dortmund verspeelt punten bij 1. FC Köln
KEULEN (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de achtervolging op koploper Bayern München in de Bundesliga punten verspeeld. Bij 1. FC Köln kwam de nummer 2 niet verder dan 1-1. Dortmund heeft daardoor 6 punten achterstand op de titelverdediger, die zaterdag met 4-0 won van Union Berlin.
Marius Wolf opende in de 8e minuut de score voor de bezoekers uit Dortmund. Hij schoot raak op aangeven van Jude Bellingham. Nog voor de rust kwam de thuisploeg op gelijke hoogte. Sebastian Andersson tikte binnen, nadat de bal was doorgekopt door Anthony Modeste. Donyell Malen kwam in de slotfase in het veld bij Dortmund, maar kon ook niet meer voor de zege zorgen.
Bayer Leverkusen won eerder op zondag met met 2-0 van VfL Wolfsburg. De doelpunten vielen pas laat in de wedstrijd. Invaller Paulinho, net in het veld, was twee keer trefzeker, vlak voor tijd en in de blessuretijd. Mitchel Bakker begon in de basis bij Leverkusen, Daley Sinkgraven viel in de slotfase in.
Leverkusen nam door de zege 3 punten afstand van RB Leipzig, dat thuis niet verder kwam dan 0-0 tegen Eintracht Frankfurt. Sam Lammers viel in de slotfase in bij Frankfurt.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
14 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
14 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geleden