Borussia Dortmund verslaat Wolfsburg met 2-0
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de Bundesliga met 2-0 gewonnen van VfL Wolfsburg. De Zwitserse verdediger Manuel Akanji maakte in het eigen stadion na ruim een uur het openingsdoelpunt. De Brit Jadon Sancho besliste het duel in de extra tijd. Aanvaller Wout Weghorst, dit seizoen al goed voor negen treffers in de Bundesliga, kon als basisspeler een nederlaag voor de bezoekers niet voorkomen.
De Noorse topschutter Erling Haaland maakte zijn rentree bij Dortmund. Hij ontbrak de laatste weken voor de winterstop vanwege een spierblessure. De 20-jarige spits werkte in Qatar aan zijn herstel. Haaland kon tegen Wolfsburg nog niet tot scoren komen. Nadat hij in de slotfase een gele kaart had gekregen, werd hij gewisseld.
Dortmund staat op de vierde plek, met 6 punten minder dan de huidige koploper RB Leipzig. Bayern München begint om 18.00 aan de thuiswedstrijd tegen FSV Mainz. Met een overwinning neemt de titelhouder weer 2 punten afstand van Leipzig. Wolfsburg staat op de zesde plek.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
3 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
13 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
14 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
19 uur geleden