Borussia Dortmund twee weken zonder aanvaller Brandt
DORTMUND (ANP) - De Duitse voetbalclub Borussia Dortmund kan de komende twee weken geen beroep doen op Julian Brandt. De 25-jarige aanvaller heeft een spierblessure opgelopen.
Dortmund komt op 19 oktober naar Amsterdam voor een duel met Ajax in de Champions League. Twee weken later treffen de clubs elkaar in Duitsland.
Trainer Marco Rose hoopt komend weekend in de competitiewedstrijd tegen Union Berlin weer te kunnen beschikken over Mats Hummels, de Belg Thorgan Hazard is nog een twijfelgeval. Door een enkelblessure moest Hazard woensdag de eerst wedstrijd in de Champions League, tegen het Turkse Besiktas, ook missen. Dortmund won in Istanbul met 2-1, Ajax begon de Champions League met een klinkende zege op Sporting in Lissabon (1-5).
Borussia Dortmund staat in de Bundesliga na vier duels op 9 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
8 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
9 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
13 uur geleden