Borussia Dortmund twee weken zonder aanvaller Brandt
DORTMUND (ANP) - De Duitse voetbalclub Borussia Dortmund kan de komende twee weken geen beroep doen op Julian Brandt. De 25-jarige aanvaller heeft een spierblessure opgelopen.
Dortmund komt op 19 oktober naar Amsterdam voor een duel met Ajax in de Champions League. Twee weken later treffen de clubs elkaar in Duitsland.
Trainer Marco Rose hoopt komend weekend in de competitiewedstrijd tegen Union Berlin weer te kunnen beschikken over Mats Hummels, de Belg Thorgan Hazard is nog een twijfelgeval. Door een enkelblessure moest Hazard woensdag de eerst wedstrijd in de Champions League, tegen het Turkse Besiktas, ook missen. Dortmund won in Istanbul met 2-1, Ajax begon de Champions League met een klinkende zege op Sporting in Lissabon (1-5).
Borussia Dortmund staat in de Bundesliga na vier duels op 9 punten.
Meer uit Voetbal
VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
9 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 dag geleden