Borussia Dortmund moet verdediger Schlotterbeck missen
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund kan op het moment niet beschikken over verdediger Nico Schlotterbeck. De 23-jarige Duitse international viel geblesseerd uit in de verloren wedstrijd bij Bayern München (4-2). Dortmund meldt dat Schlotterbeck een spierscheuring heeft opgelopen.
Schlotterbeck moest kort voor de rust van het veld in de Allianz Arena in München. Hij zal volgens de club vooralsnog niet kunnen spelen, maar over de duur van de afwezigheid maakte Dortmund niets bekend.
De Duitse international ontbrak vorige week ook al bij het Duitse elftal in de verloren oefenwedstrijd tegen België omdat hij last had van een hamstringblessure. Hij stond wel in de basis in de oefenwedstrijd tegen Peru (2-0-zege).
Borussia Dortmund speelt woensdag in de kwartfinale van het Duitse bekertoernooi uit tegen bekerhouder RB Leipzig.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
28 minuten geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
9 uur geledenROME (ANP) - David Neres heeft Napoli aan een uitzege op AS Roma geholpen. De oud-aanvaller van Ajax maakte het enige doelpunt in Stadio Olimpico. De Braziliaan scoorde in de 36e minuut.
9 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Stanley Menzo heeft zijn functie als bondscoach van Suriname neergelegd. Die beslissing komt op een opvallend moment. Suriname kan zich in maart via intercontinentale play-offs voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico plaatsen.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het gestaakte duel tussen Ajax en FC Groningen wordt dinsdag vanaf 14.30 uur zonder publiek in de Johan Cruijff ArenA uitgespeeld. Dat meldt de club uit Amsterdam.
10 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB baalt dat het duel tussen Ajax en FC Groningen definitief is gestaakt nadat fans van de thuisploeg tot tweemaal toe veel vuurwerk voor een overleden supporter hadden afgestoken. "De veiligheid van spelers en alle anderen die op en rond het veld hun werk moeten doen, kan niet worden gegarandeerd", reageert de voetbalbond.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Financieel directeur Shashi Baboeram Panday heeft namens Ajax excuses aangeboden aan iedereen die gedupeerd is door het definitief staken van het duel met FC Groningen. "Als Ajax vinden we dit schandalig", zei hij bij ESPN.
11 uur geleden