Borussia Dortmund moet verdediger Schlotterbeck missen
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund kan op het moment niet beschikken over verdediger Nico Schlotterbeck. De 23-jarige Duitse international viel geblesseerd uit in de verloren wedstrijd bij Bayern München (4-2). Dortmund meldt dat Schlotterbeck een spierscheuring heeft opgelopen.
Schlotterbeck moest kort voor de rust van het veld in de Allianz Arena in München. Hij zal volgens de club vooralsnog niet kunnen spelen, maar over de duur van de afwezigheid maakte Dortmund niets bekend.
De Duitse international ontbrak vorige week ook al bij het Duitse elftal in de verloren oefenwedstrijd tegen België omdat hij last had van een hamstringblessure. Hij stond wel in de basis in de oefenwedstrijd tegen Peru (2-0-zege).
Borussia Dortmund speelt woensdag in de kwartfinale van het Duitse bekertoernooi uit tegen bekerhouder RB Leipzig.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden