Borussia Dortmund moet Adeyemi zeker drie weken missen
DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund moet het zeker drie weken doen zonder de sterk spelende aanvaller Karim Adeyemi, zo meldt de Duitse topclub. Adeyemi liep zondag in de wedstrijd tegen Hertha BSC een hamstringbessure op.
De Duitse aanvaller raakte geblesseerd vlak voordat hij de voorzet gaf voor het tweede doelpunt van Dortmund, van Donyell Malen. Adeyemi had vlak daarvoor de score geopend. Dat was zijn vierde doelpunt in zes wedstrijden. Door de 4-1-zege kwam Borussia in punten gelijk met koploper Bayern München en Union Berlin.
Adeyemi mist door het herstel de Bundesliga-topper tegen RB Leipzig op 3 maart en hij ontbreekt waarschijnlijk ook op 7 maart in de tweede wedstrijd tegen Chelsea in de achtste finales van de Champions League. Dortmund won de eerste wedstrijd met 1-0 door een treffer van de aanvaller.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
7 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
30 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
50 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
55 minuten geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
2 uur geledenBRAGA (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het in het oefenduel met Portugal van vrijdag ook stellen zonder spits Vivianne Miedema. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft nog te veel last van klachten die ze overhield aan het duel van haar club Manchester City met Nottingham Forest van afgelopen weekend. Dat zei bondscoach Arjan Veurink tijdens een onlinepersconferentie.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.
3 uur geleden